فهرست
پیرلو: هیچ تماسی با رئالی ها نداشتم، به میلان هم برنمی گردم
پیرلو: هیچ تماسی با رئالی ها نداشتم، به میلان هم برنمی گردم

پیرلو: هیچ تماسی با رئالی ها نداشتم، به میلان هم برنمی گردم

آی اسپورت- آندره‌آ پیرلو، ستاره خط میانی یوونتوس، تاکید کرد هیچگاه در دوران حرفه ای اش، به پیوستن به رئال فکر نکرده و قصد بازگشت به باشگاه سابقش، میلان، را هم ندارد.

در طول دوران حرفه ای پیرلو، بارها شایعاتی در مورد احتمال پیوستن او به رئال منتشر شده بود و حتی گفته می شود که کارلو آنچلوتی، سرمربی فعلی رئال، که در میلان با پیرلو کار کرده، قصد دارد او را برای تابستان آینده به سانتیاگو برنابئو ببرد.

اما این هافبک باتجربه، در گفتگو با لا استامپا، همه این شایعات را رد کرد.

این گفتگوی مفصل که در آستانه دربی تورین انجام شده را به نقل از سایت هواداران یوونتوس درایران بخوانید:

دیدار دربی؟ تورینو تیم بسیار خوب و سازمان یافته ایست و فوتبال خوب و هجومی را با چیرو ایموبیله و آلسیو کرچی ارائه می‌دهد. آن ها اکنون در منطقه امن جدول هستند، برخلاف فصل قبل که با ترس مقابل ما حاضر شده بودند. بازی مشکلی است اما گامی خواهد بود برای رسیدن به اسکودتو. می‌دانیم سرنوشت اسکودتو در دستان خودمان است چراکه با رم فاصله امتیازی خوبی داریم و مطمئنم تا آخرین بازی با رم برای قهرمانی خواهیم جنگید.

تمدید قرارداد؟  می‌خواهم هر چقدر که ممکن باشد اینجا باشم، امیدوارم این برای مدت طولانی باشد. با مسئولین باشگاه صحبت کرده ایم و جزئیات قرارداد مشخص شده است، امّا هنوز چیزی قطعی نیست و بهتر است به فکر بازی های زیادی که باقیمانده باشیم و روی آن تمرکز کنیم. همه شرایط برایم اینجا خوب و مهیا بوده است. یووه در حال پیشرفت است و ما میتوانیم به موفقیت ها و اهداف بزرگی برسیم. آنیلی به خوبی تمام خواسته هایم را از روز اول انجام داده است.


http://www.fichajes.com/foto/a/andrea-pirlo-se-ha-colado-en-la-agenda-del-real-madrid_57793.jpg


انتقال به رئال؟ هیچ گاه صحبتی با این باشگاه نداشتم. برلوسکونی هم از من خواست به میلان برگردم، اما هیچ تصمیمی برای بازگشت دوباره به این تیم ندارم.

خداحافظی از بازی های ملی؟ من اکنون  ۳۵ سال سن دارم و بهتر است به دیگران اجازه دهم در این پست پیشرفت کنند. احسا میکنم دیگر قادر به انجام بعضی کارها نیستم و باید یک قدم به عقب بردارم. دوست ندارم کسی به خاطر من از رشد کردن بازماند.


http://juventiknows.com/wp-content/uploads/2013/09/andrea-pirlo-italy-confederations-cup-2013.jpg


یوونتوس کاپلو و یوونتوس کونته؟ یوونتوس کاپلو تیم بسیار موفقی بود، اگرچه بازی های این تیم واقعاً تماشایی و دیدنی نبود، امّا درست مانند تمام تیم های کاپلو آن ها بی رحم بودند. آن ها به چیزی که میخواستند میرسیدند. اما یوونتوس کنته متفاوت است، کاملاً سازمان یافته و منحصر به فرد، ما نتایج خوبی را با این تیم کسب کرده ایم و به نظرم  بوونتوس کنته بسیار جذاب و دیدنی است.”

 

     
آی اسپورت
2014-02-23 16:30:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر