فهرست
دوئل سید جلال-زلاتان؛ جنگ خشن‌ها
دوئل سید جلال-زلاتان؛ جنگ خشن‌ها

دوئل سید جلال-زلاتان؛ جنگ خشن‌ها

 آی اسپورت- سید جلال حسینی، رهبر خط دفاعی تیم ملی، یکی از سخت‌ترین روزهای بازی خود را در دیدار با سوئد پشت سر خواهد گذاشت. جدال سید جلال در قلب خط دفاع ایران با زلاتان ابراهیموویچ در نوک حمله سوئدی‌ها می‌تواند یکی از دیدنی‌ترین دوئل‌های این دیدار باشد.

 ابراهیمووچ سرشناس‌ترین بازیکن سوئد به حساب می‌آید که سابقه بازی در آژاکس، یوونتوس، اینتر، بارسلونا و میلان را دارد و اکنون برای سومین فصل در پاریس سن ژرمن توپ می‌زند و در 71 بازی برای این تیم 61 گل به ثمر رسانده است. لحظه‌ای غفلت از سید جلال یا پژمان منتظری در این دیدار کافی است تا این مهاجم تیز پا زهر خود را بر ایران بریزد. بازیکنی که در یک دیدار دوستانه مقابل انگلیس، هر 4 گل سوئدرا وارد دروازه حریف کرده بود.

 در طرف مقابل سید جلال حسینی با رهبری خط دفاع ایران یکی از کلیدی‌ترین مهره‌های کی‌روش در این پست به شمار می‌رود که نقش مهمی در تفکرات دفاعی این مربی دارد. عملکرد سید در دفاع باعث شده تا به او لقب دیواری دهند که کسی قادر به عبور از آن را ندارد.

 آیا خط دفاع ایران همانطور که در بازی با آرژانتین در جام جهانی تا آخرین ثانیه‌ها موفق به مهار مسی شد و یا در همین بازی قبلی ایران که موفق به کنترل الکسیس سانچس شده بود، در این بازی هم سربلند از زمین بازی بیرون خواهد آمد؟ ایا سید جلال حسینی که یکی از ارکان مهم کلین‌شیت‌های ایران به حساب می‌آید در این بازی اجازه‌ای به ستاره‌ی سوئدی خواهد داد تا خودنمایی کند؟ برای جواب دادن به این سوالات تا پایان این دیدار منتظر می‌مانیم.

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-31 12:51:22
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴، ۱۹:۳۵
دوباره چرت گفتی لنگ اسپورت ها،حسینی رهبر خط دفاع،بله تو جام ملت ها بدون منتظری هم دیدیمش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر