فهرست
گزارش روز: تلاش دوباره یونایتد برای جذب کوئنترائو
گزارش روز: تلاش دوباره یونایتد برای جذب کوئنترائو

گزارش روز: تلاش دوباره یونایتد برای جذب کوئنترائو

 

آی اسپورت – منچستریونایتد یک بار دیگر خواهان دراختیارگرفتن فابیو کوئنترائو شده و تابستان امسال برای جذب او تلاش می کند. یونایتد دو سال پیش هم خواهن خریدن مدافع رئال شده بود. رئال مادرید جایگزین کوئترائو را  هم انتخاب کرده بود. گیرمه سیکیرا که درگرانادا حضور داشت قرار بود به رئال مادرید بپیوندد ولی یونایتد در کمال ناباروی اعلام کرد که نمی تواند با کوئنترائو قرارداد امضا کند.

مدافع پرتغالی آن موقع می خواست رئال را ترک کند ولی این معامله انجام نشد. حالا یونایتد او ار به عنوان گزینه مناسبی برای خط دفاعی خود می بیند. اگرچه لوک شاو را فصل گذشته با 35 میلیون پوند خریداری کرده ولی شاو دراین فصل با چند مصدومیت پیاپی جدی روبرو شده است.

مادرید در تابستان 2011 کوئنترائو را از بنفیکا با 30 میلیون یورو خریداری کرده بود. اما او نتوانست در ترکیب رئال جای ثابتی برای خود پیدا کند. کوئنترائو تنها در 34% از زمانی که می توانسته برای رئال در لیگ قهرمانان بازی کند، به میدان رفته است. درهیچ کدام از چهارفصلی که در ماردید حضور داشته، نتوانسته بیشتر از 45% دقایقی که امکان بازی برای تیم داشته به میدان برود. او درفینال لیگ قهرمانان سال گذشته در لیسبون به عنوان بازیکن ثابت به میدان رفت و دردقیقه 59 جایش را به مارسلو داد. در برابر بوروسیا دورتمند و بایرن مونیخ هم به عنوان بازیکن ثابت به میدان رفته بود. او در فینال سوپرجام اروپا و در فینال جام حذفی هم جزو بازیکنان ثابت تیم بود. در زمان حضور مورینیو در مادرید، او هم در چمپیونزلیگ و هم در ال کلاسیکو ها در ترکیب اصلی تیم به میدان می رفت.

قرارداد اولیه کونترائو با رئال تا سال 2017 اعتبار داشت. او نوامبر 2013 قرارداد جدیدی با تیم امضا کرد که دستمزد او را هم در تیم افزایش داد. در کمال ناباوری او ژوئیه گذشته قرارداد دیگری امضا کرد که تا سال 2019 اعتبار دارد. هردو این تمدید قرادادها بعد از جدایی مورینیو از رئال بود. رابطه او با مربی پرتغالی بعد از اینکه کوئنترائو دیر از تعطیلات سال نو به تمرینات رئال بازگشت، برای همیشه تیره و تار شده بود.

 

     
آی اسپورت
2015-03-31 12:55:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر