فهرست
گابریل مصدوم : اگر صلاح بدانید می‌خواهم به پرسپولیس کمک کنم
گابریل مصدوم : اگر صلاح بدانید می‌خواهم به پرسپولیس کمک کنم

گابریل مصدوم : اگر صلاح بدانید می‌خواهم به پرسپولیس کمک کنم

فرناندو گابریل که از روزهای گذشته تمرینات خود را آغاز کرده است، به کادر فنی اعلام کرد به شدت خواستار آن است که در شرایط فعلی برای تیم بازی کند.هافبک برزیلی پرسپولیس که در روزهای گذشته مرحله به مرحله تمرینات اختصاصی و ویژه‌ای را انجام داده است، در گفت و گو با حمید درخشان، اعلام آمادگی کرد که برای کمک به همبازیانش و تیم به میادین باز گردد.

 مدیر رسانه‌ای پرسپولیس خبر داد، گابریل انگیزه و تعصب خاصی را برای اینکه بتواند در بازی‌ها حضور داشته باشد از خود بروز می‌دهد و با وجود شرایطی که دارد به حمید درخشان سرمربی تیم اعلام کرده است که شخصا آمادگی دارد با توجه به شرایط خاصی که بوجود آمده و همچنین محرومیت محمد نوری و محسن بنگر، برای بازی با النصر به تیم بازگردد.

سرمربی تیم هم به او اعلام کرده ؛ هرچند به حضور او نیاز مبرمی وجود دارد اما شرط اول عدم وجود ریسک برای سلامتی او خواهد بود.

کادر پزشکی پرسپولیس هم پیش از این اعلام کرده بود: گارد محافظ ویژه‌ای را برای این بازیکن سفارش داده‌اند که توسط یک مرکز تخصصی در حال طراحی و آماده شدن است و در صورتی که این محافظ نظر پزشک معالج و داوران را تامین کند، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مسعود مومنی بدنساز سرخپوشان درباره شرایط این بازیکن به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: هر چند گابریل با توجه به وضعیتی که داشت حدود دو هفته از تمرینات دور بود اما با توجه به آمادگی خوب قبلی، ظرف چند روز به آمادگی لازم خواهد رسید و از این ناحیه مشکل خاصی وجود نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2015-03-31 13:29:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر