فهرست
رائول گونسالس: از واژه "کهکشانی ها" خوشم نمی آید
رائول گونسالس: از واژه "کهکشانی ها" خوشم نمی آید

رائول گونسالس: از واژه "کهکشانی ها" خوشم نمی آید

 

آی اسپورت – رائول گونسالس مهاجم سابق رئال مادرید در گفت وگویی با پانانکا مگزین و سو فوت در مورد دوران فوتبالش و زندگی کنونی در ایالات متحده حرف زده است. او که در نیویورک کوسموس توپ می زند دراین مصاحبه گفته که اگر روز مربی بشود همان فلسفه فکری دل بوسکه یا والدانو را دارد.

او درمورد لقب کهکشانی ها که به رئال مادرید اطلاق شده گفت:\" من واژه کهکشانی ها را نمی فهمم. از این واژه خوشم نمی آید. من فوتبال خالص را دوست دارم و این مفهوم فوتبال نیست و چیز دیگری است.\" او در مورد دوران حضورش در مادرید هم گفت:\" ما هرسال بهترین بازیکنان دنیا را داشتیم و آنها را کنار هم تمرین می دادیم و وقتی آنها را می دیدم از خودم سوال می کردم که چه کار باید بکنم تا از همیشه بهتر باشم. سرخیو راموس و ایکر کاسیاس ارزش های رئال مادرید هستند. اما خیلی از بازیکنان خارجی هم که مدتی طولانی دراین تیم حضور داشته اند ارزش های خاص خود را دارند.\"

رائول در مورد رویای گرفتن توپ طلا گفت:\" من زندگی ام را وقف چیزی که دوست داشتم کردم. یک بار در این رده بندی دوم و یک بار سوم شدم. برای من این جایزه خیلی مهم نیست. چون فوتبال یک ورزش تیمی است.\" او در مورد آینده اش گفت:\" نمی دانم روزی مربی بشوم یا نه ولی اگر این کار را انجام دهم، فلسفه ای مشابه دل بوسکه یا والدانو خواهم داشت و آن سرگرم کردن مردم با ارائه یک نمایش هجومی است. \"

او در مورد زندگی در نیویورک گفت:\" من به بازی در استادیوم های نیمه پر عادت کرده بودم. در قطر هیچکس در ورزشگاه نبود. اما اینجا ناگهان فضایی که در برنابئو حاکم بود، کمتر نمایان می شود\"

 

     
آی اسپورت
2015-03-31 16:55:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر