فهرست

امید ایران یک- عربستان 2؛ سرگروهی نابود شد!

داور: دیمیتری ماشنتسف کمک ها: زامیربک و سیدکاسیموف
اخطار: عبدالعزیز البیشی(46)، علی الزبیدی(73) از عربستان

ایران: محمدرضا اخباری، وحید حیدریه، محمد مرادمند، روزبه چشمی، علی کریمی، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون، احمد نورالهی، ارسلان مطهری، میلاد محمدی(77 حسین فاضلی)، مهدی ترابی
سرمربی: محمد خاکپور

عربستان: عبداله فیصل، عبداله مادو، عبدالفتاح اسیری، عبدالعزیز البیشی، علی الزبیدی، عبدالمجید، ماجد النجرانی، طلال علی عبسی(63 سعید الیامی)، حسن محمد رقفاوی، صالح الشهری(68 الغمدی)، مصطفی البساس
سرمربی: محمد عبداله

شرح گل‌ها:
0 – 1 (عربستان): باز هم حرکات ویرانگر اسیری در محوطه جریمه ایران، برای عربستانی ها ایجاد موقعیت خطرناک کرد و پاس رو به بیرون او در پشت محوطه جریمه به علی الزبیدی رسید و شوت محکم وی پس از برخورد به تیرک دروازه با برخورد به پشت سر اخباری، درون دروازه ایران رفت. این گل در دقیقه 70 به ثمر رسید.

0 – 2 (عربستان): سانتر بازیکن عربستانی در محوطه جریمه ایران، در حالی که مرادمند به راحتی می توانست توپ را دفع کند با اشتباهی، توپ را به الغمدی رساند و وی نیز برای بار دوم دروازه ایران را باز کرد. این گل نیز در دقیقه 80 به ثمر رسید.

1 – 2 (ایران): کرنر ارسالی تیم ایران به درون محوطه شش قدم عربستانی ها باعث به هم ریختن مدافعان آنها شد و الیامی بازیکن تعویضی عربستانی ها به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

موقعیت حساس:
دقیقه 6 – سردار آزمون با حرکتی سریع خود را به دروازه عربستان نزدیک کرد اما ضربه بغل پای وی به تیر دروازه این تیم برخورد کرد.
دقیقه 22 – سردار آزمون پس از چند موقعیت نصفه و نیمه، با حرکتی در بین مدافعان عربستان، در محوطه جریمه آنها، ایجاد موقعیت خطرناکی کرد اما عکس العمل دروازه بان عربستان این فرصت را از ایران گرفت.
دقیقه 24 – حرکت مهاجم عربستان با ضربه روی پای وی ایجاد موقعیت خطرناکی روی دروازه ایران کرد که این شوت از روی دروازه ایران به بیرون رفت.
دقیقه 30 – حرکت سریع جهانبخش باعث ایجاد موقعیت برای وی کرد که شوت وی از کنار دروازه عربستان به بیرون رفت.
دقیقه 33 – حمله پرتعداد عربستانی ها روی دروازه ایران، موقعیت خطرناکی را برای حریف به وجود آورد که این ضربه آنها از کنار تیر عمودی ایران به بیرون رفت.
دقیقه 51 – دریبل دوطرفه مطهری در محوطه جریمه عربستان، شرایط را برای وی سخت کرد اما ضربه او با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه عربستانی ها به بیرون رفت.
دقیقه 54 – سانتر ارسالی روی دروازه حریف را چشمی با ضربه سر از بالای دروازه عربستان به بیرون رفت.
دقیقه 55 – فتاح اسیری، بدون مزاحمت مدافعان ایران، در گوشه محوطه جریمه ایران صاحب توپ شد و شوت وی به طرز خطرناکی از روی تیر افقی دروازه ایران به بیرون رفت.
دقیقه 66 – باز هم حرکت خطرناک اسیری در محوطه جریمه ایران برای عربستانی ها ایجاد موقعیت کرد و ضربه خطرناک وی روی خط دروازه ایران با تکل حیدریه و اخباری مهار شد.
دقیقه 71 – ضربه محکم حیدریه که تا محوطه جریمه عربستانی ها پیشروی کرده بود از بالای دروازه آنها به بیرون رفت.
82 – اوج بدشانسی تیم ایران در این بازی، شوت محکم و زیبایی بود که از پشت محوطه جریمه عربستانی ها زده شد و باز هم به تیر دروازه برخورد کرد.
86 – ضربه آرام سردار آزمون در محوطه جریمه عربستان در اختیار دروازه بان این تیم قرار گرفت.

     
آی اسپورت
2015-03-31 18:08:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر