فهرست
خاکپور: فوتبال همین است، حرفه ای نبودیم و باختیم/ قول صعود به المپیک را نمی دهم
خاکپور: فوتبال همین است، حرفه ای نبودیم و باختیم/ قول صعود به المپیک را نمی دهم

خاکپور: فوتبال همین است، حرفه ای نبودیم و باختیم/ قول صعود به المپیک را نمی دهم

آی اسپورت- محمد خاکپور در نشست مطبوعاتی از اینجا شروع کرد که: امروز تمرکز لازم را نداشتیم تا یک بازی خوب ارائه کنیم اما بازیکنانم تمام تلاششان را انجام دادند تا بهترین عملکرد را داشته باشند. همه تمام توان‌شان را در زمین گذاشتند و هیچ بازیکنی کم‌کاری نکرد. روی یک اشتباه فردی گل خوردیم اما در ادامه فرصت‌های ما به گل تبدیل نشد. اگر می توانستیم در نیمه اول دروازه حریف را باز کنیم مطمئنا شرایط فرق می‌کرد.

فوتبال همین است

در مجموع از بازیکنانم راضی هستم و به آنها افتخار می کنم. آنها با تمام وجود تلاش کردند. ما رو ضعف حرفه ای نبودن یا آماتور بودن بازیکنان‌مان باختیم. شاد روی این موضوع بعدا برنامه‌ریزی کنیم. در کل باید بگویم فوتبال همین است. یک سر آن برد و یک سر آن باخت است. باید از این شکست درس بگیریم و به آینده فکر کنیم و تلاش کنیم دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد.

بازیکن ملی کم کار نمی کند

اینکه می گویید در بعضی صحنه‌ها علی کریمی به نظر می‌رسید کم‌کاری کرده و با تمام توان بازی نمی‌کند، با تمام احترامی که برای نظر شما قائل هستم، به این موضوع اعتقادی ندارم. بازیکنی که پیراهن تیم ملی را بر تن می کند هیچوقت کم کاری نمی‌کند. اما درباره تعویض بازیکنانم باید بگویم تیم ما عقب بود، پس باید طوری تعویض می‌کردم تا فاز تهاجمی تیم تقویت شود.

قول نمی دهم

هیچکس در فوتبال نمی تواند قولی بدهد. با این حال من این قول را می‌دهم که بازیکنانم با تمام وجود برای موفقیت تیم ملی ایران تلاش کنند. ما فقط 30 روز است که با تیم تمرین کرده‌ایم و این زمان واقعا کم است. فاصله میان بازی‌ها هم کم بود و ما مجبور بودیم در ترکیب تیم تغییراتی ایجاد کنیم تا انرژی میان بازیکنان تقسیم شود.

حرفه ای نبودیم باختیم

ما واقعا به خاطر حرفه‌ای نبودن بازیکنان‌مان نتیجه را واگذار کردیم. من بازی کرده‌ام و می‌دانم که قول دادن در فوتبال معنایی ندارد. کسی هم که قول می‌دهد از فوتبال چیزی نمی‌داند. از همه هواداران و رسانه‌ها که از تیم ملی امید حمایت کردند تشکر می‌کنم. این تیم متعلق به همه مردم ایران است.

     
آی اسپورت
2015-03-31 18:56:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر