فهرست
مسی به دنبال رویای ناتمام؛ روسیه۲۰۱۸
مسی به دنبال رویای ناتمام؛ روسیه۲۰۱۸

مسی به دنبال رویای ناتمام؛ روسیه۲۰۱۸

آی اسپورت – روزنامه هواداری تیم فوتبال بارسلونا، اسپرت، در گزارشی به مناسبت پایان سال ۲۰۱۷ و آغاز ۲۰۱۸ مطلبی درباره مسی نوشته است. این روزنامه نوشت مسی رویایی دارد. آن رویا قهرمانی در جام جهانی با آرژانتین است. اما برای بردن جام با بارسلونا هم مصمم است، مخصوصا لیگ قهرمانان را. بعد از ۲۰۱۷ که برای او سالی فوق‎العاده بود که در بهترین فرم ممکن به پایان رسید، نمایشی عالی در سانتیاگوبرنابئو و ... ۲۰۱۸ می‎تواند بهترین سال زندگی او باشد، او برنامه‌هایی دارد.

مسی تا پایان برای رسیدن به رویایش می‎جنگد تا آنچه آرزویش بوده را محقق کند. آرزویی که در سال ۲۰۱۴ به رسیدن به آن خیلی نزدیک شد، اما دستش به آن نرسید. این خبر خوشی برای بارسلونا است، او سال بعد ۳۱ ساله می‎شود و می‎خواهد هرچه ممکن است را با بارسلونا ببرد، قبل از آن که به روسیه سفر کند. همان طور که پیش از این هم در گفتگویی اعلام کرده بود نگاهش نه به آینده بلکه کوتاه‌مدت است.

او در راه رسیدن به موفقیت در سال ۲۰۱۸ قدم‌‎های خوبی هم برداشته است. در لیگ بارسلونا با ۱۴ امتیاز اختلاف نسبت به رئال صدرنشین است، در لیگ قهرمانان به دور حذفی صعود کرده و می‌‏تواند کاری کند که بارسلونا به ششمین قهرمانی اروپا برسد، در حذفی هم شرایط برای این تیم خوب است. بعد از این‌‎ها باید دید اوضاع در روسیه برای آلبی‌سلسته و ستاره‎‏اش چطور پیش می‎رود.

۳    
آی اسپورت
2017-12-31 13:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر