فهرست
کفاشیان: کی‌روش بخاطر پیشنهادات بهتر از ایران می‌رود
کفاشیان: کی‌روش بخاطر پیشنهادات بهتر از ایران می‌رود

کفاشیان: کی‌روش بخاطر پیشنهادات بهتر از ایران می‌رود

آی اسپورت – رییس فدراسیون فوتبال، از اسدی حمایت کرده و اعتقاد دارد کی‌روش بخاطر پیشنهادات جدیدش نمی‌خواهد در ایران بماند.

باخت تیم امید به عربستان: بازیکنان تمام تلاش‌شان را کردند، ولی متأسفانه توپ‌های ما گل نشد.

احتمال اخراج خاکپور: ما باید به کادر فنی ایرانی اعتماد کنیم، آنها چند بازی خوب انجام دادند و در یک مسابقه هم باختند، این یک باخت برای ما ملاک نیست، به احتمال فراوان، تیم ما از گروه خود بالا می‌آید، اگر در تمام بازی‌ها برنده می‌شدیم، شاید تیم‌مان مغرور می‌شد. ما در دیدارهای آینده تلاش می‌کنیم تا عملکرد بهتری داشته باشیم.

بازی با سوئد: بچه‌ها کاملاً آماده هستند تا در این مسابقه نتیجه خوبی بگیرند و انشاءالله امشب با تمام توان مقابل حریف خود بازی می‌کنند.

آشتی با وزیر ورزش: از قبل هم با وزیر قهر نبودیم و مشکلی نبود، ما کنار یکدیگر نشستیم و بازی را نگاه کردیم.

جدایی کی‌روش: از اول هم سیاست ما ماندن کی‌روش بود. او بعد از بازی با شیلی ایمیلی به ما زد و اعلام کرد می‌خواهم بروم. ما به او ایمیل زدیم و اعلام کردیم از کی‌روش راضی هستیم و این در حالی است که با ما قرارداد چهار ساله دارد. ما آمادگی خود را برای همکاری با او اعلام کردیم و حتی گفتیم اگر می‌خواهد برود، به ایران بازگردد و در این مورد با یکدیگر صحبت کنیم.

مشکلات کی‌روش و دبیرکل فدراسیون: قبل از آمدن علیرضا اسدی به عنوان دبیرکل به فدراسیون، کی‌روش زمزمه رفتن کرده بود و حتی قبل از جام ملت‌ها هم در این مورد صحبت‌هایی کرده بود. به نظر می‌رسد او دلزده شده و احساس ما این است که از جای دیگری پیشنهاد دارد و دیگر نمی‌خواهد به همکاری خود ادامه دهد.

اظهارات وزیر ورزش که گفته امیدوار است امسال کفاشیان را نبیند: خیر، وزیر چنین صحبتی نکرده است، ما با یکدیگر قهر نیستیم، امسال هم سال همزمانی و همدلی است و همه باید با یکدیگر همدل باشیم، ما هم تابع وزیر هستیم.

مرگ دو خبرنگار ورزشی و پناهنده شدن یک خبرنگار سیاسی: نشنیدم کسی پناهنده شده باشد، جا دارد درگذشت دو تن از خبرنگاران بزرگ رسانه را تسلیت بگویم، واقعاً این اتفاق ضایعه بزرگی بود و دو تن از خبرنگاران ورزشی را از دست داده‌ایم.

تاثیر پناهندگی یک خبرنگار روی اعزام دیگر خبرنگاران: این مسئله هیچ ربطی به این موضوع ندارد و خبرنگاران باید به فعالیت‌های رسانه‌ای خود ادامه دهند. باز هم تأکید می‌کنم در آینده باید بیشتر تلاش کنیم تا به موفقیت‌های بزرگتری برسیم.

     
آی اسپورت
2015-03-31 19:39:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر