فهرست
مارتینو: در مورد مسی ریسک نمی کنیم
مارتینو: در مورد مسی ریسک نمی کنیم

مارتینو: در مورد مسی ریسک نمی کنیم

آی اسپورت – تاتا مارتینو می گوید حاضر به ریسک کردن برای بازی دادن لیونل مسی در بازی دوستانه برابر اکوادور در نیوجرسی آمریکا نخواهد بود. سرمربی سابق بارسلونا می خواهد تا آخرین لحظه و نظر نهایی کادر پزشکی آرژانتین درباره وضعیت درد پای مسی صبر کند.

مارتینو در جمع خبرنگاران گفت: \" درمورد مسی ریسک نمی کنیم. اگر این شرایط ادامه پیدا کند، او بازی نمی کند چرا که می خواهیم از مسی مراقبت کنیم. اما اگر شرایط او روند مثبتی در پیش بگیرد تا آخرین لحظه برای بازی دادن او صبر خواهیم کرد. \"

مارتینو همچنین درباره غیبت مسی در بازی برابر السالوادور این طور توضیح داد: \" وضعیت مسی در اولین جلسه تمرینی پیش از این بازی خوب بود. در جلسه دوم او کمی احساس ناراحتی در پای خود کرد. ما تا آخرین لحظه برای بهبودی درد او صبر کردیم اما تغییری حاصل نشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم لئو بازی نکند. خوشبختانه عکس برداری از پای او چیزی نشان نمی دهد. اما در لحظه گرم کردن درد او آغاز می شود. \"

 مارتینو درباره پیروزی 2 بر 0 برابر السالوادور هم گفت: \" آن ها به خوبی تمام فضا ها را بسته بودند. اما ما تجربه بازی در این شرایط را داریم. این بسیار فرصت خوبی است که بتوانیم با بازی کردن در برابر تیم هایی که فضا ها را به خوبی می بندند قرار بگیریم. با اینکه از شرایط تیمم راضی هستم اما حس می کنم کمی فاقد یک رویکرد پویا و فعال هستیم. \" 

     
آی اسپورت
2015-03-31 20:26:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر