فهرست

دل‌بوسکه: 20 دقیقه اول کار ما تمام شد/ به باختن عادت نداریم

آی‌اسپورت: ویسنته دل‌بوسکه که تیمش با یک گل اوکراین را برد و به رده دوم گروه C رفت، در دیدار با هلند دیگو کاستا را به خاطر مصدومیت در اختیار نداشت  و بسیاری از بازیکنان کم‌تجربه را به میدان فرستاد. هلند این بازی خانگی را با دو گل برد.

این مربی 64 ساله بعد از بازی گفت:«20 دقیقه ابتدایی بار سنگینی روی دوش ما گذاشت. به نظر می رسید ما هرگز نمی توانیم گل بزنیم. فرمان بازی دست ما بود، همه جا برتر بودیم، به محوطه جریمه شان می رسیدیم اما نتوانستیم گل بزنیم. وقتی شما کاری می کنید باید آن را کامل و تمام انجام بدهید اما ما فاقد آن ضربه آخر بودیم. کوتاهی قد مهاجمان ما مشکلی نبود و من از چینش نفرات برای این بازی پشیمان نیستم چون این کار به نفع تیم و بازیکنان بود.»

او درباره خوانمی و ویتولو که نخستین بازی ملی خود را تجربه کردند، نیز گفت:«این دو تازه وارد بازی خوبی انجام دادند. ویتولو خیلی فعال بود و خوانمی تلاش زیادی برای گلزنی کرد.»

هواداران حاضر در استادیوم هنوز گل آندرس اینیستا به هلند در فینال جام جهانی 2010 را فراموش نکرده بودند و او را با سوت و هو نشان کرده بودند که دل‌بوسکه دراین باره گفت:«این سوت ها نسبت به اینیستا کمی طعنه‌آمیز بود.»

او در مورد ششمین باخت تیمش در 11 بازی اخیر گفت:«ما هرگز به باختن عادت نمی کنیم، هیچ کس باختن را دوست ندارد.»

     
آی اسپورت
2015-04-01 09:00:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر