فهرست

کونته: همه به پیراهن ایتالیا افتخار می کنند/ والدیفیوری عالی بود

آی‌اسپورت: آنتونیو کونته بعد از تساوی یک-یک ایتالیا با انگلیس به تمجید از میرکو والدیفیوری هافبک 28 ساله امپولی پرداخت که در نخستین بازی ملی خود نمایش تحسین‌برانگیزی داشت. گراتزیانو پله در نیمه اول برای ایتالیا و آندروس تاون‌سند در نیمه دوم برای انگلیس گل زدند.

مربی تیم ملی ایتالیا که تغییرات زیادی نسبت به تساوی 2-2 با بلغارستان در مرحله مقدماتی یورو 2016 در ترکیب خود ایجاد کرده بود، گفت:«حیف شد چون ما چندین فرصت خوب گلزنی برابر تیم قوی انگلیس داشتیم. من خوشحالم چون این فرصت را داشتم که کار برخی بازیکنان که بین 65 تا 90 دقیقه در زمین بودند، تماشا کنم مثل والدیفیوری که اولین بازی ملی‌اش بود. ما باید به این بچه‌ها کمک کنیم تا اعتماد به نفس بیشتری در صحنه بین‌المللی پیدا کنند. نکات مثبت زیادی در این بازی بود اما هر چه بازی جلو رفت خسته شدیم و عقب نشستیم.»

او ادامه داد:«باید به کار کردن ادامه دهیم و به این بازیکنان اعتماد داشته باشیم و برای رشدکردن آنها حوصله به خرج بدهیم. والدیفیوری یک نمونه عالی است. من به سن و سال او نگاه نمی کنم بلکه کاری که در زمین برایم انجام می دهد، مهم است. او شایسته دعوت به تیم ملی بود و شایسته تحسین به خاطر این بازی خوبش به خصوص اینکه نخستین بازی اش برابر تیم انگلیس بود. پله، ادر و فرانکو واسکوئس نیز بازی خوبی انجام دادند و امروز همه به پیراهن ایتالیا افتخار کردند.»

     
آی اسپورت
2015-04-01 09:54:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر