فهرست

هاجسون: به تاون‌سند مدیون هستیم/ بارکلی همیشه دست پر است

آی‌اسپورت: روی هاجسون مربی تیم ملی انگلیس راس بارکلی را به عنوان یک بازیکن بسیار بااستعداد ستود بعد از آنکه هافبک اورتون در دیدار با ایتالیا بازی تاثیرگذاری انجام داد.

این بازیکن 21 ساله بعد از 55 دقیقه جای تئو ولکات را گرفت و درخشید تا «سه شیر» در تورین یک-یک مساوی کنند و روند شکست ناپذیری خود را به 9 بازی افزایش دهند.

هاجسون گفت:«بارکلی فوق‌العاده بود، هم او و هم گلزن تیم تاون‌سند که روند بازی را تغییر دادند. به نظرم، بارکلی به طور خاص خیلی خوب بود، خیلی شجاع و باانگیزه. او همیشه آماده بود که توپ بگیرد، با بقیه ارتباط پیدا کند و یک جوان بسیار بااستعداد است. یک چیز هم درباره آندروس بگویم. او هر وقت که ما یک نفر را لازم داریم که کار ویژه‌ای بکند می آید و دست پر است.»

هاجسون به بازی هم پرداخت:«نیمه اول ناامیدکننده بود و جو بازی مرده بود. هر دو تیم در دام یک بازی تمرینی و تدارکاتی افتاده‌ بودند و سرعت در بازی وجود نداشت بنابراین از نیمه اول راضی نیستم. اما در نیمه دوم ما به استاندارد خود برگشتیم و اگر قرار بود یک تیم شانس بردن داشته باشد، بی شک آن تیم ما بودیم. می دانستیم حتی در یک بازی دوستانه هم نتیجه‌گرفتن در ایتالیا آسان نیست. فکر می کنم به آندروس به خاطر گلش مدیون هستیم.»

     
آی اسپورت
2015-04-01 10:19:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر