فهرست
طعنه تاون‌سند در توییتر: زدن این گل بد هم نبود؟!
طعنه تاون‌سند در توییتر: زدن این گل بد هم نبود؟!

طعنه تاون‌سند در توییتر: زدن این گل بد هم نبود؟!

آی‌اسپورت- آندروس تاون‌سند خوشحال بود از اینکه اعتماد مربی تیم ملی انگلیس، به خودش را با زدن گل تساوی به ایتالیا جواب داده و بلافاصله بعد از بازی در توییتر خود به سراغ پل مرسون رفت. هافبک سابق «سه‌شیر» قبل از بازی مدعی شده بود اگر تاون‌سند به اندازه کافی برای بازی کردن در خط میانی انگلیس خوب باشد بنابراین هر کسی می تواند در این خط بازی کند. مرسون به بازی تاتنهام با منچستریونایتد استناد کرده بود که تاون‌سند بعد از 30 دقیقه از ترکیب تیمش بیرون کشیده شد.

تاون‌سند در توییتر خود در کنار عکسش اینطور نوشت:«برای بازیکنی که نباید نزدیک تیم ملی انگلیس شود، عملکرد بدی نبود. مگر نه پل؟»

بعد هم به ITV گفت:«خیلی خوشحالم. بازی سختی بود و نفوذکردن به دروازه آنها سخت‌تر. آنها خیلی خوب با سه دفاع جا افتاده‌اند و با دو بال دفاعی رسیدن به دروازه‌شان واقعا سخت است. فکر می کنم چاره‌ای جز زدن شوت از فاصله دور نداشتیم و خوشبختانه من این گل را زدم. مربی من را برای لحظات سخت نگه داشته و هر بار که به من اعتماد کرده و به بازی فرستااده پاسخش را دادم. بعد از این که گل تساوی را زدیم می توانستیم گل پیروزی را هم به ثمر برسانیم چون دو سه فرصت خوب داشتیم. نتیجه خوبی در زمین ایتالیا گرفتیم، این سفر پایان خوبی داشت.»

     
آی اسپورت
2015-04-01 11:04:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر