فهرست
پیکه: نباید به خاطر از دست رفتن صدرجدول، نگران باشیم
پیکه: نباید به خاطر از دست رفتن صدرجدول، نگران باشیم

پیکه: نباید به خاطر از دست رفتن صدرجدول، نگران باشیم

آی اسپورت- جرارد پیکه، مدافع بارسا، معتقد است نباید به خاطر شکست مقابل رئال سوسیه داد و از دست دادن صدر جدول، چندان نگران باشند.

شاگردان جراردو مارتینو در دیدار شب گذشته مقابل سوسیه داد، در نیمه دوم نمایش ضعیفی ارائه دادند و در نهایت با نتیجه 3-1 شکست خوردند.

به این ترتیب، با سه امتیاز اختلاف نسبت به رئال، در رتبه دوم جدول قرار گرفتند. در صورتی که اتلتیکو امشب مقابل اوساسونا به پیروزی برسد، بارسا به رتبه سوم سقوط خواهد کرد اما پیکه معتقد است تیمش فرصت جبران دارد.

او به خبرنگاران گفت:" دلیلی برای نگرانی نیست. در حال حاضر یک بازی است که ما صدر جدول را از دست داده ایم و شکست در یک یا دو مسابقه موضوع کاملا عادی است، اما ما باید این بازی را آنالیز کنیم چون همه چیز آن طوری که ما می خواستیم پیش نرفت. تیم یک هفته وقت برای استراحت دارد و می تواند دوباره آماده شود.

بازیکنان سوسیه داد بسیار هوشمندانه بازی کردند و شرایط را برای ما دشوار کردند. گاهی اوقات است که شما در بازی احساس راحتی نمی کنید که این بازی همین شرایط را داشت. مالکیت توپ قدرت اصلی ماست که آن ها این قدرت را از ما گرفتند. گل دوم ضربه سختی به تیم بود و ما بهای آن را نیز پرداخت کردیم."

     
آی اسپورت
2014-02-23 16:47:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر