فهرست
خوانمی پنجاه و پنجمین بازیکن تازه‌وارد دل‌بوسکه
خوانمی پنجاه و پنجمین بازیکن تازه‌وارد دل‌بوسکه

خوانمی پنجاه و پنجمین بازیکن تازه‌وارد دل‌بوسکه

آی‌اسپورت- خوانمی مهاجم مالاگا نخستین بازی ملی خود را برابر هلند تجربه کرد. او یکی از 9 تغییری بود که ویسنته دل‌بوسکه نسبت به بازی حساس جمعه شب برابر اوکراین در مرحله مقدماتی یورو 2016 در تیمش ایجاد کرد.

خوانمی پنجاه و پنجمین بازیکنی بود که نخستین بازی ملی خود را زیر نظر دل‌بوسکه تجربه کرد. او که 97 بار روی نیمکت تیم ملی کشورش نشسته به طور متوسط هر دوبازی یک بار بازیکنی جدید را در ترکیب تیم جا انداخته است.

در جریان این بازی دوستانه که با دو گل به سود هلند خاتمه یافت، ویتولو هم بعد از خوانمی آمد و نفر پنجاه و ششم شد. قبل از خوانمی هم نولیتو، کیکو کاسیا و کاماچو بازی در تیم ملی اسپانیا را تجربه کرده ‌بودند.

راموس با زوبیزارتا برابر شد

سرخیو راموس با بازی برابر هلند تعداد بازی‌های ملی خود را به عدد 126 رساند و با آندونی زوبیزارتا برابر شد. حالا او فقط ایکر کاسیاس با 161 بازی ملی و ژاوی هرناندس با 133 بازی ملی پیش روی خود دارد. او که در مارس 2005 و برد صفر-3 برابر چین نخستین بازی ملی خود را انجام داد، دو قهرمانی یورو و یک قهرمانی جام جهانی را در کارنامه دارد ضمن اینکه در رده باشگاهی با رئال مادرید به تمام افتخارات ممکن رسیده.

     
آی اسپورت
2015-04-01 11:21:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر