فهرست
تمدید قرارداد انریکه، برگ برنده انتخاباتی بارتومئو
تمدید قرارداد انریکه، برگ برنده انتخاباتی بارتومئو

تمدید قرارداد انریکه، برگ برنده انتخاباتی بارتومئو

آی‌اسپورت- خوسپ ماریا بارتومئو رییس باشگاه بارسلونا برای موفقیت در انتخابات از دو نام در کنار خود استفاده می کند. اول مربی تیم، لوییس انریکه مارتینس که تمدید قراردادش یک اولویت برای او محسوب می شود. دوم خریدن یک هافبک اما نه هر هافبکی بلکه کسی که بتواند رای جمع کند، کسی مثل پل پوگبا، بازیکن فرانسوی یوونتوس یا کوکه بازیکن ملی پوش اتلتیکومادرید.

بارتومئو یک سال و سه ماه قبل بدون اینکه رای گیری شود جانشین ساندرو روسل مستعفی شد و حالا می خواهد خودی نشان دهد.  نخستین هدف او ابقای انریکه برای یک سال بیشتر است. او به مربی خود اطمینان کامل دارد و می خواهد این اعتماد را به سطح بعد منتقل کند. مربی آستوریایی تابستان گذشته قراردادی دوساله بست و بارتومئو می خواهد تا 2017 او را نگه دارد.

بعد از جدایی آندونی زوبیزارتا در ژانویه، وزن انریکه در بخش ورزشی باشگاه به شدت بالا رفت نه فقط به خاطر بهبود وضعیت تیم در زمین بازی بلکه به دلیل برنامه‌های او برای پیشرفت بلندمدت باشگاه. به عنوان مثال او خواسته دنی آلوز بماند و کارهای زیادی کرده تا اعتماد مدیران و مسوولان به خودش را بالا ببرد. جایگاه انریکه با هفته اول ژانویه و آن باخت جنجالی به رئال سوسیداد کاملا عوض شده است. او مبارزه کرد و برگشت و تحسین همگان را برانگیخت و حالا به نظر می رسد برگ برنده بارتومئو در رقابت انتخاباتی تابستان باشد.

     
آی اسپورت
2015-04-01 11:45:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر