فهرست
اولتیماتوم دخئا به منچستریونایتد: باید به لیگ قهرمانان برگردیم
اولتیماتوم دخئا به منچستریونایتد: باید به لیگ قهرمانان برگردیم

اولتیماتوم دخئا به منچستریونایتد: باید به لیگ قهرمانان برگردیم

آی‌اسپورت- داوید دخئا چیزی شبیه اولتیماتوم برای منچستریونایتد صادر کرده است: بازگشت حتمی به لیگ قهرمانان اروپا. آینده این دروازه‌بان اسپانیایی در ترکیب شیاطین سرخ مبهم است چون او تا پایان فصل آینده قرارداد دارد و هنوز برای امضای قرارداد جدید توافقی حاصل نشده. با توجه به اینکه رئال مادرید می خواهد این دروازه‌بان 50 میلیون پوندی را به خدمت بگیرد می توان اظهارات او را به منزله تهدید منچستریونایتد تلقی کرد.

یونایتد می خواهد با این گلر 24 ساله قراردادی بلندمدت ببندد اما او این کار را به بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا منوط کرد و گفت:«ما بدون هیچ قید و شرطی باید به لیگ قهرمانان برگردیم. ما این فصل غایب بودیم و تیمی مثل منچستریونایتد نمی تواند دو سال پشت سر هم نباشد.»

او از تاثیر فوتبال انگلیس روی بازی‌اش به خوبی یاد کرد:«حقیقت را باید گفت، فوتبال انگلیس روی من تاثیر بسزایی گذاشته. من از نظر فیزیکی خیلی پیشرفت داشتم، تمرکزم بیشتر شده و به طور کل و در همه جنبه‌ها بهتر شده‌ام. وقتی اینجا آمدم خیلی جوان بودم اما بعد از چهار سال همه چیز بهتر شده. اینجا چیزهای زیادی یاد گرفتم. من آدم خویشتن‌دار و آرامی هستم و به عنوان یک دروازه‌بان باید بتوانم آرامش را به بقیه بازیکنان تیم هدیه دهم.»

دخئا همچنین گفت آمدن ویکتور والدس هموطن بسیار باتجربه‌اش به او کمک کرده:«من و ویکتور همکاری خوبی با هم داریم. از او چیزهای زیادی یاد گرفتم نه فقط به عنوان یک دروازه‌بان بلکه به عنوان دوست. او مودب اما صریح است و همیشه آماده است کمک کند.»

     
آی اسپورت
2015-04-01 12:09:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر