فهرست
2 پیروزی برای مارتینو؛آرژانتین خیلی هم به مسی وابسته نیست
2 پیروزی برای مارتینو؛آرژانتین خیلی هم به مسی وابسته نیست

2 پیروزی برای مارتینو؛آرژانتین خیلی هم به مسی وابسته نیست

آی اسپورت – آرژانتین در دومین بازی تدارکاتی اش با گلهای آگوئرو و پاستوره اکوادور را در ورزشگاه مت لایف استادیوم نیوجرسی زیر برف، با نتیجه 2-1 شکست داد. بااینکه ریزش برف تقریبا در تمام نیمه اول بازی دو تیم ادامه داشت ولی ورزشگاه تقریبا پر شد.

البته دلیل اصلی استقبال از این بازی، امید آمریکایی ها به تماشای بازی لیونل مسی بود که عکس هایش همه جا به چشم می خورد ولی ستاره بارسلونا درست همانند آنچه در واشنگتن مقابل السالوادور رخ داده بود، مقابل اکوادور هم به زمین نیامد. پای او از شب ال کلاسیکو تا حالا هنوز درد می کند و پزشک تیم حتی گفته که او نمی تواند از درد کفش فوتبال بپوشد.

بهرحال آرژانتین با دو پیروزی از سفر آمریکا به خانه برگشت و از همه مهمتر اینکه تاتا مارتینیو متوجه شد که تیمش خیلی هم به مسی وابسته نیست و بدون ستاره اصلی خود هم می تواند نتیجه بگیرد.  مارتینیو بعد از بازی گفت که این یکی از بهترین پیروزی های آرژانتین بوده و تیمش توپ های زیادی را از دست نداده است. او در مورد مسی گفت:\" می فهمم که مردم می خواهند بازی او را تماشا کنند ولی او واقعا نمی توانست بازی کند. ما تا آخرین لحظه صبرکردیم ولی مسی به هیچ وجه شرایط بازی نداشت\"

     
آی اسپورت
2015-04-01 12:20:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر