فهرست
چهره روز؛ بغداد به تیم‌های ایرانی رحم نمی‌کند
چهره روز؛ بغداد به تیم‌های ایرانی رحم نمی‌کند

چهره روز؛ بغداد به تیم‌های ایرانی رحم نمی‌کند

آی اسپورت - بغداد بونجاح بازهم زهرش به تیمهای ایرانی را ریخت. اگر چه مهاجم الجزایری السد، در بازی دیشب مقابل سپاهان موفق به گلزنی نشد اما روی هر سه گل شاگردان ژاوی تاثیرگذار بود و نه تنها پاس گل‌های اول و دوم تیمش را داد بلکه روی گل سوم السد هم می‌توان رد پای این مهاجم خطرناک را دید.

بونجاح در فصلهای گذشته لیگ قهرمانان، همیشه تیمهای ایرانی را اذیت کرده. در فصل 2018، او در مرحله گروهی جلوی پرسپولیس دبل کرد تا السد در بازی رفت 1-3 تیم برانکو را شکست دهد. در مرحله یک چهارم نهایی و در بازی رفت استقلال و السد، بونجاح 2 گل زد و یک پاس گل داد تا السد 1-3 حریفش را شکست دهد. در بازی برگشت هم بغداد هم گل زد هم پاس گل داد تا بازی با تساوی 2-2 تمام و استقلال حذف شود.

بونجاح در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان و در بازی برگشت مقابل پرسپولیس دروازه بیرانوند را باز کرد اما شاگردان برانکو به لطف گل زیبای سیامک نعمتی فینالیست آسیا شدند. فصل گذشته هم بونجاح در مرحله گروهی و در بازی رفت مقابل پرسپولیس توانست به این تیم گل بزند. او تا امروز 7 گل به تیمهای ایرانی زده و با احتساب بازی دیشب، سازنده 4 گل السد به تیمهای ایرانی بوده است.

۱    
آی اسپورت
2020-02-19 15:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر