فهرست
گزارش روز: نفس راحت کره ای ها پس از جدایی کی روش از تیم ملی
گزارش روز: نفس راحت کره ای ها پس از جدایی کی روش از تیم ملی

گزارش روز: نفس راحت کره ای ها پس از جدایی کی روش از تیم ملی

آی اسپورت- رسانه های کره‌ای با پوشسش خبر خداحافطی کارلوس کی‌روش نوشتند این مربی پرتغالی که همیشه سیستم بدی برای ایران در مقابل حریفان ایجاد کرده بود در نهایت از تیم ملی کنار رفت!

رسانه های کره‌ای با پوشش گسترده خداحافظی کارلوس کی روش از رفتن این مربی پرتغالی ابراز خوشحالی کردند که به نظر به ناکامی همیشگی آنها برابر فوتبال ایران بی ربط نیست. پایگاه اینترنتی daily.hankooki با اشاره به خداحافظی کی‌روش نوشت: \"سرمربی 62 ساله تیم ملی ایران پس از جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال از رفتن خود از تیم ملی ایران صحبت کرد تا به ماه ها فراز و نشیب با فدراسیون فوتبال این کشور پایان دهد. این مربی پرتغالی در چند سال گذشته سیستم بدی را برای ایران در نظر گرفته بود که اوج آن بازی‌های سراسر دفاعی در جام جهانی بود. کی روش علاقه دارد تا حریفان خود را در زمین مسابقه خفه کند و اجازه بازی زیبا را ندهد\".

گفتنی است کره ای ها در دوران حضور کی روش در فوتبال ایران برابر تیم ملی بازنده ی مطلق بودند و حتی یک تساوی هم عایدشان نشد، از این سو خوشحالیِ آنها را می توان اینطور تعبیر کرد که با رفتن کی روش کابوسشان به پایان رسیده است.

     
آی اسپورت
2015-04-01 13:29:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر