فهرست
همه دروغ های اول آوریل؛ بولت دریونایتد، استعفای کونته!
همه دروغ های اول آوریل؛ بولت دریونایتد، استعفای کونته!

همه دروغ های اول آوریل؛ بولت دریونایتد، استعفای کونته!

آی اسپورت – دروغ های سیزده به حدی عجیب و دور از واقعیت هستند که نمی توان آنها را باور کرد. با نگاهی به تقویم هم به خوبی می توان فهمید که چه اخباری دروغ های سیزده یا همان ماهی آوریل در فرهنگ غربی  هستند.

این خبر که بولت از دوومیدانی خسته شده و سراغ حرفه فوتبال رفته، دروغ آوریل است. البته این خبر با توجه به علاقه او به منچستریونایتد طوری تنظیم شده که خواننده را در نگاه اول فریب دهد. بولت همیشه به یونایتد ابراز علاقه کرده است.  گفته شده که دونده جامائیکایی حتی خواهان چراغ سبز فن خال برای حضور در تیم ذخیره های شیاطین سرخ شده است.

درانگلیس دروغ های اول آوریل زیاد هستند. خبر روز این است که استیون جرارد از رفتن به لوس آنجلس گلکسی منصرف شده و در پایان فصل لیگ برتر را ترک نمی کند. ادامه این خبر غیرقابل باورتراست. اینکه گلکسی در پاسخ به این اقدام جرارد، تصمیم گرفته اند رایان گیگز را دراختیار گیرند.

 

یک خبر عجیب دیگر اینکه آرسنال و چلسی رقبای دیرینه لندنی، تصمیم به ساخت یک مجسمه مشترک از اشلی کول گرفته اند.این مجسمه که افتتاح آن برای سال 2016 در رنجرز پارک( یک ورزشگاه ساختگی) درنظرگرفته شده، چهره مدافع سابق این تیمها را به دو رنگ قرمز و آبی نشان می دهد. کول شش سال در جمع توپچی ها بود و سپس هشت سال در چلسی توپ زد. دراین خبر آمده که کریستال پالاس که کول چهارده مسابقه در سال 1999 برای آنها انجام داده هم پیشنهاد داده که حداقل یکی از جوراب های این مجسمه باید به رنگ پیراهن این تیم باشد!

 

درایتالیا دروغ های آوریل بیشتر در مورد مربیان ساخته شدند. اولین جنجال روز مربوط به خبر حضور اریگو ساکی مربی سابق تیم ملی و میلان روی نیمکت یک تیم آماتور بود. در این خبر آمده که ساکی بعد از اینکه کل شب در مورد این پیشنهاد فکر کرد، تصمیم به بازگشت به حرفه مربیگری روی نیمکت یک تیم آماتور به نام المپیا آنیونزه  در دسته چهارم لیگ ایتالیا گرفته است... حتی دراین خبر آمده که کنفرانس خبری ساکی امروز ساعت دوبعدالظهر به وقت محلی انجام می شود.

دریک خبر دیگر آمده که کوین استروتمن ستاره هلندی رم هم  می خواهد به یک تیم آماتور دیگر ایتالیا به نام اولجیناتزه برود. روی سایت این تیم دسته چهارمی صبح امروز این خبر با مبلغ قرارداد استروتمن منتشر شده و آمده بود که او می خواهد در بین تیمهای آماتور از مصدومیتی که با آن روبروست، رهایی پیدا کند. درکنار بیانیه باشگاه یک گالری عکس با تصاویر مونتاژ شده استروتمن درحالیکه پیراهن این تیم را در دست گرفته هم به چشم می خورد. البته شخصی که در تصاویر به چشم می خورد استروتمن نبود، بلکه روبرتو مینیتی مربی تیم جوانان همین تیم بود که به دلیل شباهت ظاهری با استروتمن مقابل دوربین ایستاده بود.

 

استعفای آنتونیو کونته یکی دیگر از دروغ های آوریل بود. تنش ها وجنجال های اخیر در تیم ملی ایتالیا باعث شد که این خبر کمی از دروغ بودن فاصله گیرد. اما عملکرد خوب ایتالیا در بازی دیشب مقابل انگلیس در تورین غیرمنطقی بودن این خبر را نشان می داد. کونته از تیم ملی ایتالیا جدا نمی شود.

 

خبر کناره گیری تایگر وودز ستاره سابق گلف جهان که برای اولین بار از سال 1999 تا امروز در بین صد گلف باز برجسته جهان نیست هم خیلی دور از ذهن نبود. امروز در آمریکا خبری منتشر شده که از تصمیم تایگر وودز 39 ساله برای خداحافظی از گلف خبر می داد.  

تعیین جایگاه مشخص برای \"سلفی\" بازیکنان در جام اتحادیه انگلیس هم خبری بود که میرر منشتر کرد. دراین خبر آمده بود فصل گذشته رقابتهای جام اتحادیه انگلیس با یک اتفاق جدید همراه خواهد بود. یک جایگاه مشخص برای بازیکنان در کنار پرچم کرنر درنظر گرفته شده که بازیکنان می توانند برای سلفی گرفتن به منظور جشن خوشحالی گل خود به آنجا روند و درصورتیکه بازیکنان تیمهای حریف عکس آنها را خراب کنند با کارت زرد جریمه می شوند. مسوولان برگزاری این رقابتها با تصویب این تصمیم عجیب، با ارسال ایمیلی به داوران و دستیاران آنها دستورالعمل لازم درمورد نحوه کنترل سلفی گرفتن بازیکنان در این جایگاهها را به آنها اعلام کرده است. سلفی گرفتن به صورت آزمایشی در ورزشگاه تیم ام کی دانز پشت درهای بسته و بدون تماشاگر اجرا شده و گروهی از مربیان ازجمله رابینسون مربی همین تیم به موضوع اخطارگرفتن بازیکنان به دلیل حضور داشتن درعکس تیم حریف معترض هستند و می گویند اگر قرار باشد بازیکنی را به دلیل پنج کارته بودن دراختیار نداشته باشند و یکی از کارتها به دلیل حضور آنها در سلفی شخص دیگری بوده، این غیرقابل قبول است. اگرچه چند بازیکن تیم ام کی دانز از این ایده مسوولان برگزاری جام اتحادیه استقبال کرده اند. ایده سلفی گرفتن اولین بار توسط فرانچسکو توتی کاپیتان رم در جریان دربی با لاتزیو شکل گرفت. این خبر به نحوی حرفه ای تنظیم شده که کمتر کسی می توانست آن را به دروغ آوریل نسبت دهد. 

     
آی اسپورت
2015-04-01 16:18:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر