فهرست
واکنش فدراسیون افغانستان به باخت ایران: خوشحالیم، تاوان تحقیر ما را دادید!
واکنش فدراسیون افغانستان به باخت ایران: خوشحالیم، تاوان تحقیر ما را دادید!

واکنش فدراسیون افغانستان به باخت ایران: خوشحالیم، تاوان تحقیر ما را دادید!

آی اسپورت – باخت تیم امید ایران به عربستان سعودی، فدراسیون فوتبال افغانستان را خوشحال کرد. آن‌ها اعتقاد داشتند باخت ایران به عربستان، تاوان تحقیر افغانستان بوده است.

فدراسیون فوتبال افغانستان در صفحه رسمی فیسبوکش عکسی از پرچم کشور بحرین را روی سکوهای ورزشگاه آزادی مونتاژ کرد و بزرگ نوشت: «ایران 1-2 عربستان. ایران صعود نکرد.» هر چند بر خلاف این تصور، تیم امید ایران به عنوان تیم دوم مجوز صعود به دور نهایی مسابقات انتخابی المپیک را بدست آورد.

این صفحه با انتقاد از گزارشگر بازی ایران و افغانستان نوشت باخت تیم امید ایران تاوان تحقیر افغانی‌ها بوده است: «میخواهم 20 هزار لایک بگیرد و 1000 شی ار.

تبریک به خبرنگار ایرانی که افغانستان را ریشخند میکرد ایران مقابل عربستان شکست خورد. خدا خود داند کسانی که غرور دارند پیش خدا زیاد نیستند. البته گزارشگری که ما را 90 دقیقه بازی ریشخندی میکرد. تیم های اول هر گروه صعود میکند. تیم سعود کننده این گروه تیم عربستان سعودی. افغانستان با عربستان سعودی مساوی کرد.

تبریک به عربستان

البته به گفته گزارشگر ایرانی که در بازی با افغانستان گفته بود افغانان بیکار هستند که اینقدر تماشاچی آمده اند تقریبا چند هزار نفر در بازی ایران با عربستان آمده بود که همه شان فکر کنم به گفته این گزارشگر بیکار بودند البته اینبار نگفت که این ها بیکار هستند میگفت که ماشاالله به 5 یا 6 هزار تماشاچی شان. تا یادشان باشد دل ملت افغانستان را چنین نشکنانند. زنده باد افغانستان. ما خدا را داریم.

ایران باید منتظر باشد تا ببیند نتیجه دیگر گروه ها چه میشود. 3 تیم برتر تمام گروه ها همراه با تیم های اول هر گروه صعود خواهند کرد. اما نظر به چانس است. ایران اگر چانس بیاورد صعود میکند. به خاطریکه در گروهی بسیار آسان قرار داشت و فقط یک تیم آن هم عربستان سعودی قوی بود که آن هم بردش. افغانستان هم همانطوری که مقابل عربستان قدرتمند مساوی کرد اگر مثل ایران یک بازی کمتر میداشت امکان داشت ایران را هم به راحتی متوقف سازد اما خستگی تیم ملی فوتبال افغانستان این اجازه را به ایران داد تا افغانستان را ببرد.»

بسیاری از کاربران افغانی هم زیر این عکس شکست ایران را جشن گرفته‌اند.

۱ ۹  
آی اسپورت
2015-04-01 16:35:06
نظر دهید
۹ نظر
محمد
چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴، ۱۶:۵۱
الان خدایی بخندیم یا گریه کنیم!؟
آخه افغانیا هم . . .
فرید
چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴، ۱۷:۱۹
خاک تو سرمون
-
پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴، ۰۰:۴۵
الاغ
افشار
پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴، ۰۲:۰۶
آخه افغان ها آدم هستند که برای فوتبال ایران کری می خونن
بهنام
دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴، ۰۲:۰۱
کلا دسته ایرانیا نمک نداره هرکى نمک میخوره نمک دون میشکنه,این افغانیاهم دسته کمى از عربا ندارن
-
دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴، ۰۸:۳۵
همش تقصیر برنامه نوده
افغانیارو عادل شاخ کرده
Feri Turk
دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴، ۱۳:۰۸
فقط به این افتخار میکنم که هیچ افغانی تو تبریز نیست یاشاسن آذربایجانم
wet
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۵۲
خههننذذ
ناشناسی
يكشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵، ۰۸:۰۷
اخه کی افغانیو جزو ادم حساب می کنه که شما اومدین در باره اش صفحه هم ساختین این تماشاچی هاشونم همون افغانی هایی ان که خودشونو تو گونی می کننا میان ایارن واسه خر حمالی الان دم در اوردا بی شرف ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر