فهرست
رئال این دفعه از ویروس فیفا جان سالم به در برد
رئال این دفعه از ویروس فیفا جان سالم به در برد

رئال این دفعه از ویروس فیفا جان سالم به در برد

آی اسپورت – ویروس فیفا در گذشته بارها ضررهای جبران ناپذیری به رئال مادرید وارد کرده بود اما این بار هیچ بازیکنی از جمع کهکشانی ها دراردوی های ملی خود مصدوم نشده و بازیکنان این تیم هریک تاثیرمهمی در پیروزی های کسب شده تیم های ملی خود مقابل حریفان داشتند.

گرت بیل با درخشش خیره کننده در ترکیب ولز برابر اسرائل این تیم را برای اولین بار در 58 سال اخیر در آستانه صعود به مرحله نهایی جام ملتهای اروپا قرار داده است. تماشاگران حاضر در ورزشگاه سانچس پیسخوان از کاسیاس استقبال قابل توجهی به عمل آورده و رفتار متفاوتی نسبت به هواداران رئال در برنابئو به دروازه بان تیم ملی داشتند.

خدیرا و کروس هم در دو بازی آلمان مقابل استرالیا و گرجستان به ترتیب فرصت بازی کردن پیدا کردند و کریم بنزما هم کاپیتان فرانسه بود و واران هم در بازی های ملی این هفته برای خروسها گلزنی کرد. مودریچ هم بعد از پنج ماه سرانجام برای اولین بار نود دقیقه در ترکیب تیم ملی کرواسی حاضر شد. رونالدو هم در ترکیب پرتغال مقابل صربستان نشان داد که اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و البته این کوئنترائو بود که برای تیم ملی کشورش به صربستان گل زد. کیلور ناواس هم مقابل کاستاریکا کلین شیت داشت و چیچاریتو هم گل برتری مکزیک را وارد دروازه اکوادور کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-01 17:15:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر