فهرست
کاسورلا: در آرسنال احساس با ارزش بودن می کنم
کاسورلا: در آرسنال احساس با ارزش بودن می کنم

کاسورلا: در آرسنال احساس با ارزش بودن می کنم

آی اسپورت – سانتی کاسورلا اعلام کرد از علاقه مندی اتلتیکومادرید برای جذب او آگاه است اما فعلا در آرسنال احساس رضایت و باارزش بودن می کند.

کاسورلا که شاید بهترین فصل حضور خود در بین توپچی ها را پشت سر می گذارد، به شدت مورد توجه دیگو سیمئونه قرار دارد و ال چولو امیدوار است بتواند این بازی ساز 30 ساله را به مادرید بیاورد.

کاسورلا در گفتگو با ال موندو می گوید: \" من هم مثل بقیه این خبر ها را شنیده ام. اما فعلا فقط در حد شایعه هستند. در مورد من نگران نباشید. روی آرسنال تمرکز کرده ام و بسیار خوشحال هستم. یک سال دیگر در این جا قرارداد دارم و امکان تمدید آن برای یک سال دیگر نیز وجود دارد. با این که آینده قابل پیش بینی نیست اما تا زمانی که به من احترام گذاشته شود در این جا می مانم.

کاسورلا همچنین درباره محل اقامتش در لندن گفت: \" من در منطقه همپستد زندگی می کنم. اینجا بسیار زیباست و تنها 15 دقیقه تا کمپ تمرینی آرسنال فاصله دارد. این منطقه بسیار عالی و آرام است و فرزندانم به راحتی می توانند به مدرسه بروند و زبان انگلیسی را سریعا می آموزند. این مساله برای من و همسرم خیلی مهم است.\"

در ادامه هافبک اسپانیایی توپچی ها درباره آرسن ونگر گفت: او همیشه این طور که به نظر می رسد آرام نیست. وقتی شرایط آن طور که می خواهد پیش نمی رود به شدت عصبانی می شود. این موضوع بسیار طبیعی است . \" 

     
آی اسپورت
2015-04-01 18:54:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر