فهرست
#سبزسفیدقرمز؛ در جست و جوی حال خوب
#سبزسفیدقرمز؛ در جست و جوی حال خوب

#سبزسفیدقرمز؛ در جست و جوی حال خوب

آی‌اسپورت- جمعه پیش رو تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار از جام جهانی ۲۰۱۸ به مصاف مراکش خواهد رفت. در بسیاری از کشورها رسم است که در روزهای مهم این‌چنین ملی مردم از سردر خانه‌ها پرچم کشور را می‌آویزند. البته چنین کاری در ایران چندان مرسوم نیست اما برای جشن گرفتن یک حضور جهانی راه‌های دیگری هم هست.

مردم کشورهای مختلف در سراسر دنیا این روزها لباس تیم ملی کشورشان را به تن می‌کنند و در شهر رفت و آمد دارند. ما آن‌قدر خوش‌شانس نیستیم که لباس رسمی تیم ملی را دم دست برای خرید داشته باشیم و با هزار معما لباس اصلی تیم هم حاضر شده، ولی می‌توانیم همان نسخه‌های قدیمی از بازار داخلی خریده شده‌مان را این روزها بپوشیم. یا هر سفید و سبز و قرمز دیگری که رنگ و بوی لباس ایران را داشته باشد می‌تواند شهرها را قشنگ‌تر کند.

ما به خوبی از دردهای زندگی در ایران آگاهیم؛ فکرها آن‌قدر مشغول است که در نگاه نخست چنین دغدغه‌هایی خنده‌دار می‌نماید. ولی به این فکر کنیم که فوتبال یکی از انگشت‌شمار راه‌های فرار از همین دردهاست؛ چند ساعت مسابقه و روزهای پرهیاهوی جام جهانی اگرچه برای گروهی شرور در سراسر دنیا فرصتی برای شرارت بیشتر هم باشد، برای ما مردم رنجور درد کشیده دمی برای آسودن است.

بنا بر این، با علم به دردها، با آگاهی از مشکل یافتن لباس تیم ملی، با دانستن این که مثل همیشه هستند گروهی که نه تنها این تیم را دوست ندارند، بلکه منتظر شکست آن هم هستند، و با ابراز تاسف و اندوه از مشکل احتمالی خانم‌ها در پوشیدن لباس تیم ملی در معابر عمومی، این پیشنهاد آی‌اسپورت را مطرح می‌کنیم؛ اگر دل در گرو این تیم دارید، در چند روز باقی مانده تا دیدار ایران در جام جهانی، با لباس تیم ملی یا هر سفید و سبز و سرخی که به یاد و رنگ تیم ملی باشد در خیابان‌ها و محل کار و تحصیل رفت و آمد کنید و تصاویرش را با هشتگ #سبزسفیدقرمز منتشر کنید؛ اگر #آی‌اسپورت را هم کنارش تگ کنید ما قول می‌دهیم که در دیده شدن این رنگ‌های خوش همراه شما باشیم. اگر مستقیم به اینستاگرام ما بفرستید که چه بهتر: @isport_officialاین تصویرها می‌توانند مثل تصویر ملی‌پوشان خوش‌تیپ ایران که در دنیا چرخید و تیم ایران را بیش از پیش مطرح کرد، فضای تازه‌ای از دیده شدن ایران را در دنیا باز کنند. پس منتظر لباس‌های خوش‌رنگ و عکس‌های قشنگ شما هستیم.

من یکی معلّمم و امروز با این لباس از بچّه‌هام امتحان گرفتم.

این نه فراموشی دشواری‌ها که ایستادن در برابر آنها با شاد بودن و جشن گرفتن حضور تیم ملی در جشنواره جام جهانی‌ست.

۲۶ ۸  
آی اسپورت
2018-06-11 02:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
1جوون 31ساله ایرانی
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۰۹
میخوام 1وام ازدواج بگیرم پدرمودراوردن اون وقت من باچه انگیزه ای بیام توشهربالباس تیم ملی ایران بچرخم؟تامیام به جام جهانی فکرکنم یهویی یاداین میوفتم که چجوری مراسم ازدواجموبگیرم بعدباخودم میگم بیخیال این حرفا فکرشوکن جهانبخش 1لایی قشنگ به راموس بندازه چه حالی میده بعدیهویی این میادتوذهنم که چجوری پول پیش خونموجورکنم میگم گوربابای جام جهانی بابابه فکرجفت وجورکردن ساده ترین چیزای زندگیت باش اونم بابیشترین وسخت ترین کارخلاصه که خوشبحال اونایی که باخیال راحت فکروذکرشون درگیرشروع شدن جام جهانیه به امیدخوشبختی همه جوونای ایرانی
مارال
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۶
اگه امثال هدایتی این همه دزدی نکنن الان وضع جوونای ایران این نبود . امیدوارم مشکلتون حل شه .
بی طرف
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۰۶
مشکل اینه که شما خبرنگارها حمایت از تیم ملی رو به حمایت از کارلوس کی روش مرتبط می کنین و اگر مردم از تیمشون حمایت کنن طوری جلوه می دین که همه موافق تمدید قرارداد کی روش هستن و بلافاصله اون رو به حساب طرفداری از کی روش می گذارین.
۵
گل آقا
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۴
"ما آن‌قدر خوش‌شانس نیستیم که لباس رسمی تیم ملی را دم دست برای خرید داشته باشیم" ؟؟؟ زیر پوش دیگه همه جا میفروشن بخر و سه خط قرمز بنداز رو شونه هاش! خخخخخ ... لباس تیم میلی؟؟!!
۷
مارال
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۴
فکر خیلی خوب و قشنگی ، فقط برا خانما میشه خیلی راحت پیرهن و پوشید بعد ی مانتو جلو باز پوشید روش
۹
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۰
مارال خداییش لباس دوره قبلی تیم ملی مون هزار پله نسبت به این زیرپوشه قشنگتر بود .بخدا باید لباس تیم ملی رو با این شرایط و تحریمها میدادن به یه شرکت داخلی ، مگه چی کم دارن .


هم قشنگتر و هم ارزونتر میبود
۲
رضا
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۴۸
اگه مردی اگه انسانی نظرمو ثبت کن..
مردم انقدر گرفتاری دارن که این فوتبال مضحک براشون پشیزی ارزش نداره. باز والیبال و کشتی یگ گلی زدن به سرمون به هر صورت دلار شده انقدر همه جا تحریمیم زندانی زندانی.. حقوقمم ۲ ماه ندادن تازه دامادم.. حالا میخوای با پیراهن کدوم کشور برات جولان بدم؟
۱ ۱
پوریا طباطبایی
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۲۴
برادرم رضای عزیز! ولله بغضم گرفت از پیامت. من وقتی این قضیه رو هم آغاز کردیم می‌دونستم که خیلیامون شرایط مساعد نداریم. حتی تو خود متن رضاجان بارها نوشتم که حال و روز خوش نیست؛ فقط خواستیم به همین بهانه چند روزی فارغ بشیم از دنیا.
رضای عزیز باور می‌کنی ته حساب خودمم چیزی باقی نمونده و در فشار شدیدم؟ البته که شما متاهلی و کارت هم سخت‌تر. فقط خواستم بازم بگم این متن و این حرکت نه از سر دل‌خوشی، که برای چند دقیقه دل خوش داشتن بود والّا که دل خودمم خونه.
دستت رو می‌فشارم برادر. ببخش اگه حس بدی گرفتی از حال ما و گمون کردی بیخیال دنیاییم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر