فهرست
فابین رویز زیر نظر بارسا، رئال و سیتی!
فابین رویز زیر نظر بارسا، رئال و سیتی!

فابین رویز زیر نظر بارسا، رئال و سیتی!

آی اسپورت - سیتیزن‌ها به تدریج در حال برداشتن گام‌های تعیین کننده در پروسه علاقه به جذب رویز هستند. آنها یکی از استعدادیاب‌های خود را در جریان دیدار ناپولی و سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه خواهند داشت تا عملکرد این هافبک اسپانیایی را از نزدیک زیر نظر بگیرد. رویز 23 ساله از زمانی که از بتیس به ناپولی پیوسته، عملکرد درخشانی داشته و اخیرا هم در یورو زیر 21 سال که با قهرمانی اسپانیا همراه شد، جایزه بهترین بازیکن را دریافت کرد.

منچسترسیتی اما در راه خرید رویز باید با بارسلونا و رئال مادرید رقابت کند. دو غول اسپانیایی هم این هافبک آینده دار را که برخی او را با داوید سیلوا مقایسه می‌کنند، زیر نظر دارند. رویز البته تاکنون تنها 5 بار با پیراهن اسپانیا به میدان رفته است. ناپولی برای خرید رویز تنها 30 میلیون یورو هزینه کرد اما اگر نهایتا تصمیم به فروش او بگیرد، مطمئنا سود خوبی به جیب خواهد زد. اخیرا دی لورنتیس، رئيس ناپولی مدعی شد اگر کسی 180 میلیون یورو روی میز بگذارد، مذاکرات را برای فابین رویز شروع خواهد کرد!

روابط منچسترسیتی و ناپولی از زمانی که انتقال جورجینیو ناتمام ماند و او به همراه ساری راهی چلسی شد، تا حدودی شکراب شده اما اگر پیشنهاد سیتیزن‌ها رضایت دی لورنتیس را جلب کند، بعید است مشکلی در این رابطه وجود داشته باشد.

     
آی اسپورت
2019-10-23 22:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر