فهرست
ادعای عجیب بازیکن سابق مس / ایرانی ها دوست ندارند تماشاگر به استادیوم برود
ادعای عجیب بازیکن سابق مس / ایرانی ها دوست ندارند تماشاگر به استادیوم برود

ادعای عجیب بازیکن سابق مس / ایرانی ها دوست ندارند تماشاگر به استادیوم برود

آی اسپورت - جرج مراد برای طرفداران تیم مس کرمان چهره شناخته شده ای است. بازیکنی سوئدی - سوریه ای که سالها قبل به ایران آمد تا برای مس کرمان بازی کند اما نهایتا نتوانست خودش را با فضای فوتبال کشورمان هماهنگ کند و از ایران رفت.

بازی دوستانه بین تیم ملی مقابل سوئد و اتفاقات حاشیه ای آن باعث شده تا سایت expressen سوئد سراغ این بازیکن برود و درباره ایران از او بپرسد.

مراد درباره حضورش در ایران گفته: این کشور مردم بسیار مهربانی دارد. آنها عاشق فوتبال هستند و فوتبالیستها را هم خیلی خوب می شناسند. برای بازی بین تیمهای استقلال و پرسپولیس، بیش از 80 هزار نفر به استادیوم می آیند.

لحن بازیکن سابق مس کرمان از اینجا عوض می شود و او سراغ نکات منفی فوتبال ایران می رود. جدا از بحث راه ندادن بانوان به استادیوم های فوتبال، یک اتفاق دیگر هم برای مراد عجیب بوده و آن برگزاری بازی در ساعات نزدیک به ظهر است. تحلیل مراد درباره این اتفاق را بخوانید: به نظرم این کار را انجام می دادند تا جلوی حضور پرشور تماشاگران در استادیوم ها را بگیرند. بعضی اوقات هم بازی ها را زمانی برگزار می کردند که همان زمان فوتبال های خارجی از تلویزیون پخش می شد و مردم  نمی دانستند که به استادیوم بروند یا فوتبال را در خانه ببینند.

  ۲  
آی اسپورت
2015-04-02 09:45:16
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴، ۱۰:۱۰
راست گفته دیگه
محمدرضا
پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴، ۱۱:۰۸
مگه دروغ گفته؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر