فهرست
گزارش روز: وضعیت خاص استقلال
گزارش روز: وضعیت خاص استقلال

گزارش روز: وضعیت خاص استقلال

آی اسپورت – استقلال باید روز نهم فروردین رودرروی نفت تهرانی به میدان برود که با تغییر در کادر مدیریتی و فنی اش طی هفته های منتهی به پایان فصل نتایج بهتری بدست آورده و حتی با یک تساوی مقابل استقلال می تواند جایگاهش در منطقه خطر (سقوط) را بهبود ببخشد. استقلال در شرایطی روبروی نفت قرار می گیرد که برای این بازی تعدادی از نفراتش را در اختیار ندارد.

  *غیبت 5 ملی پوش!

استقلال سید حسین حسینی، روزبه چشمی، پژمان منتظری، وریا غفوری و امید ابراهیمی را در اردوی تیم ملی دارد. این 5 بازیکن دو روز قبل از بازی استقلال(هفتم فروردین) در دیدار دوستانه تیم ملی مقابل الجزایر در خدمت تیم ملی هستند و بامداد روز هشتم فروردین( یک روز پیش از بازی ) به تهران می رسند! بازی دادن به این بازیکنان هم خطر مصدومیت شان را افزایش می دهد و هم ممکن است قابلیت همیشگی شان را نداشته باشند!

 *مجید حسینی!

سید مجید حسینی یکی دیگر از بازیکنان استقلال است که در بازی رفت مقابل العین از ناحیه عضله کف پا دچار پارگی شده و هنوز نتوانسته تمرین روی چمن را از سر بگیرد. او که از کاندیداهای حضور در جام جهانی هم هست برای جلوگیری از تشدید مصدومیتش قطعا برای این دیدار ریسک نمی کند.

  *بهنام برزای!

این مهاجم خوزستانی که حدود یک ماه پیش از ناحیه کشاله دچار آسیب دیدگی شد تازه از روز جمعه بیست و پنجم اسفند دویدن روی چمن را از سر گرفته و حضور او در دیدار با نفت تهران ریسکی خواهد بود!

 *مامه تیام!

مامه باباتیام هم قطعا در این دیدار غیاب است. کسی که این روزها در آلمان زیر نظر پزشک "اوسین بولت" (دونده مشهور جاماییکایی) سرگرم مداوای مصدومیت همسترینگش است می خواهد هرطور شده به بازی برگشت با الریان در روز 13 فروردین برسد!

 *3 غایب مصدوم!

محسن کریمی، لئاندرو پادوانی و مهدی قائدی هم 3 بازیکن دیگر استقلال هستند که به ترتیب از ناحیه رباط صلیبی، کبد و نخاع دچار مصدومیت شدید شده و بعید است تا ماه ها بتوانند دوباره به تمرینات برگردند!

 *...و یک محروم مهم!

فرشید اسماعیلی هم محروم است. بهترین پاسور استقلال در دو بازی اخیر که سه بار مامه تیام را در موقعیت گلزنی قرارداد(با احتساب پنالتی که مقابل العین گرفت) هم برای این دیدار سه کارته شده قادر به همراهی استقلال مقابل نفت نیست!

 *دست خالی شفر!

قطعا وینفرد شفر با این همه غایب حق داشت پیش از ترک تهران نسبت به برگزاری دیدار با نفت تهران نگران باشد. او که تیمش با 4 تیم چهارم تا ششم جدول رده بندی یا هم امتیاز است یا اختلاف یکی دو امتیازی دارد برای حفظ جایگاه سومی استقلال حداقل به نیمی از این 12 غایب نیاز مبرم دارد.

*باقی مانده های استقلال!

سید مهدی رحمتی، آرمین سهرابیان، خسرو حیدری، امید نورافکن(که از لیست تیم ملی خط خورد)، فرشید باقری، میلاد زکی پور، بویان نایدنوف، داریوش شجاعیان، سرور جپاروف، علی قربانی، جابر انصاری و بهنام برزای(اگر به شرایط بازی برسد!) 12 بازیکنی هستند که می توانند استقلال را در دیدار با نفت همراهی کنند! گرچه برزای تازه چند روز است که دویدن روی چمن را از سر گرفته و نایدنوف تازه از مصدومیت رهایی یافته است!

*بخت بالای جوانان!

در لیست تیم استقلال اسامی بازیکنان جوانی هم دیده می شود که به احتمال زیاد شرایط برای بازی کردن شان در این دیدار بیش از همیشه مهیا خواهد بود. ارشیا بابازاده، حسین توکلی، سینا قادرپور، فرزین نجفی، امیرحسین کارگر و محمدجواد محمدی مرزودی! نفراتی هستند که تقریبا هر روز کنار تیم با بزرگسالان تمرین می کند.

مشرق

 

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-03-20 12:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
خاطره الهلال یا السد یا تاج کبیر
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
دست پخت فدراسیون لنگی برا استقلال.
۶ ۲
علی
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۴۳
اون موقع که پرسپولیس بخاطر فشردگی بازیهای لیگ با سه مصدوم و دو محروم 3 مصدوم نیمه نهایی لیگ آسیا با الهلال تا دندان مسلح بازی کرد و 4 تا خورد و شما عروسی داشتین فدراسیون لنگی نبود اگه توی لیگ هوای پرسپولیس رو داشتن حداقل مصدم نداشت حالا دردتون اومده نه تازه شروع شده بچشید
۱
شعور و شخصیت
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۶:۳۰
دو حلقه مفقوده ششتقلالی ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر