فهرست
عزم جزم حقیقی برای ترک پرسپولیس!
عزم جزم حقیقی برای ترک پرسپولیس!

عزم جزم حقیقی برای ترک پرسپولیس!

آی اسپورت- در حالی که تیم پرسپولیس پس از پیروزی شیرین برابر صبا به صدر جدول نزدیک شد و این تیم کمی از حاشیه ها دور شد ناگهان خبر شکایت رضا حقیقی هافبک این تیم از پرسپولیس تعجب همگان را بر انگیخت. 
ماجرا از ان قرار است که حقیقی در قراردادش ذکر کرده که تا وقتی رویانیان مدیرعامل پرسپولیس است قراردادش با این تیم معتبر است و به محض ترک تیم توسط مدیرعامل او نیز بازیکن آزاد خواهد شد.
بر همین اساس امروز جلسه ای در کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس با رضا حقیقی برگزار شد و در حالی که در ابتدا طرفین صلح کرده بودند و قرار بود رضایتنامه این بازیکن صادر شود، اما در پایان طرفین به نتیجه‌ای نرسیدند و مقرر شد در جلسه ‌آینده که با حضور رضا حقیقی برگزار می‌شود تصمیم‌گیری صورت بگیرد.

اسپینانی، یکی از اعضای کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس با نماینده رضا حقیقی در این جلسه دچار مشکل شد که پس از این اسپینانی اعلام کرد حقیقی اگر دوست دارد می‌تواند در 3 بازی آینده هم شرکت نکند و تکلیفش همین الان مشخص شود اما نماینده تام‌الاختیار این بازیکن اعلام کرد که حقیقی 3 بازی آینده را بازی خواهد کرد و پس از آن رضایت‌نامه‌اش صادر شود.

به هر حال این اقدام رضا حقیقی جای تعجب دارد. هر چند پیش از پیوستن این بازیکن به پرسپولیس ، عکس هایی از وی منتشر شد که وی نماد 4 که مخصوص طرفداران استقلال است را به نمایش گذاشته بود

     
آی اسپورت
2014-02-23 18:06:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر