فهرست
اتفاق عجیب؛ بودیمیر از دوبی به کرواسی رفت!
اتفاق عجیب؛ بودیمیر از دوبی به کرواسی رفت!

اتفاق عجیب؛ بودیمیر از دوبی به کرواسی رفت!

آی اسپورت - ماریو بودیمیر که در نقل و انتقالات زمستانی به پرسپولیس پیوسته بود و حواشی زیادی از همان ابتدا حول مبلغ رضایتنامه و دریافتی‌اش شکل گرفته بود، طی دو بازی اخیر سرخپوشان به میدان نرفته است. برانکو ایوانکوویچ غیبت این بازیکن را در یکی از تمرینات و پس از آن دیدارهای اخیر تیمش را به دلیل مصدومیت عنوان کرده است.  هرچند بودیمیر پیش از دیدار با ذوب آهن و بعد از یک جلسه غیبت با نرم‌دوی بهمراه علیرضا بیرانوند به تمرینات تیم بازگشت. با این حال او به دیدار با ذوب آهن نرسید و عنوان شد مصدومیت مچ پای او مانع از همراهی تیم شده است.

دوران غیبت ماریو بودیمیر که در آخرین حضورش در ترکیب با مصدومیت در دقایق پایانی دیدار با سایپا از زمین خارج شده بود و با درمان سرپایی قصد ورود دوباره به ترکیب را داشت، اکنون برای مصدومیت ضرب دیدگی مچ پا به دو هفته کشیده است که خیلی عجیب به نظر می‌رسد.

بودیمیر اکنون در بازگشت پرسپولیس از امارات از کادرفنی اجازه گرفته که برای پیگیری مراحل درمانی راهی کرواسی شود؛ این خبری است که از اردوی پرسپولیس مخابره شده و حضور این مهاجم در زاگرب را به این دلیل عنوان کرده‌اند. هرچند کنار هم گذاشتن پازل مشکلات چند وقت اخیر پرسپولیس شاید بتواند شایعات بزرگی را از دل این خبر شکل دهد.

بودیمیر از بدو حضورش در پرسپولیس با خلف وعده‌هایی مواجه شد که گلایه او را در پی داشت. دوری از خانواده در روزهای ابتدایی و هم خانه شدن با بوژیدار رادوشوویچ که ناراحتی این گلر را نیز بهمراه داشت و در ادامه عدم واریز اولین قسط مطالبات او را کاملا بدبین کرد. خصوصا اینکه هم برانکو و دیگر هموطنان کرواتش و هم دیگر بازیکنان تیم نیز نسبت به عدم پرداخت مطالبات نارضایتی خود را طی چند وقت اخیر اعلام کردند.

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-04-23 20:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سعید
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۳۰
وای گلزن قهار لیگ رفت
۵
شیافپولیس
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۳۱
دلال کروات خوب داره درصدشو میگیره
۳
فرهاد
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۰۳
پرسپولیس بیچاره شد سرزن قرن از ایران رفت؟ گفته بودم اخر فصل بابت بودمیر کلی به پرسپولیسی ها خواهیم خندید حالا فهمیدید بنجلی بود که رو دست دینامو باد کرده بود نامدار و ناهار خور ها دریابند
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر