فهرست
پای فرکی و سپاهان هم به جادوگری باز شد!
پای فرکی و سپاهان هم به جادوگری باز شد!

پای فرکی و سپاهان هم به جادوگری باز شد!

آی اسپورت – بعد از برنامه دیشب 90، مصاحبه های مختلفی از بازیکنان و مربیانی که با پدیده جادوگری در فوتبال مواجه شده اند منتشر شده و هر لحظه بر تعداد این مصاحبه ها افزوده می شود. امروز ابراهیم شکوری بازیکن فصل پیش سایپا در مصاحبه با تسنیم ادعاهای عجیبی را مطرح کرده که باعث شده تا پای ماجرای قهرمانی عجیب سپاهان در لیگ چهاردهم هم به داستان جادوگری در فوتبال باز شود. این بخشی از مصاحبه شکوری است: «فصل گذشته در یکی از جلسات تمرین سایپا فردی که مشخص بود با یکی از مربیان تیم ارتباط داشت از پشت فنس‌ها فریاد می‌زد که پولش را بدهند. این فرد مدعی بود با توافق مالی که با یکی از مربیان تیم داشته توانسته در دوران حضور کادرفنی فصل پیش سایپا در سپاهان کاری کند که این تیم 6 بازی آخر خود را برده و قهرمان شود. در واقع او تاکید داشت اتفاقاتی که در تبریز رخ داد و تراکتورسازی بازی برده با نفت را در نهایت با تساوی عوض کرد تا سپاهان قهرمان شود، باعث و بانی‌اش او بوده است. مربی وقت تیم هم زمانی که دید فرد اشاره شده در حال افشاگری است سریعا یک فرد را که خودش به کنار تیم آورده بود را مامور کرد تا آن فرد مثلا جادوگر را از محل تمرین بیرون کند. برای من خیلی عجیب بود که چرا آن فرد که لباس روحانی هم بر تن می‌کرد توسط نزدیکان مربی وقت سایپا مورد ضرب‌وشتم قرار گرفت و روز بازی سایپا و سیاه‌جامگان هم وقتی قصد ورود به ورزشگاه داشت او را با کتک بیرون کردند. در همان بازی هم خلعتبری با دست گل زد و خداداد عزیزی سرمربی سیاه‌جامگان هم حرف‌هایی در مورد جادوگر به زبان آورد.» سپاهان در لیگ چهاردهم با 6 پیروزی  متوالی در 6 بازی آخر خود و البته اتفاقات عجیب ورزشگاه یادگار امام تبریز موفق به کسب مقام قهرمانی لیگ برتر شد.

۶ ۱۲  
آی اسپورت
2017-11-14 16:00:00
نظر دهید

۱۲ نظر
یوسف
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۲۲
جادوگری کشکه! اسم رمز فساد فوتبالی شده جادوگری! امیدوارم یه روز مسببین اون جمعه سیاه کتک ظلمشون به تراکتوریا رو بخورن
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۳۷
راز آن روز سیاه را در جعبه سیاه صاحبان باشگاهتان بجویید
علی
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۲۶
الان فدراسیون فوتبال بابت مخدوش شدن قراردادها و باشگاه تراکتورسازی جهت سربازگیری مفت و مسلم چند روزی هست تحت فشار هستند!
حالا به یکباره موضوع جادوگری و این مسایل مطرح می شود.
علی
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۲۶
الان فدراسیون فوتبال بابت مخدوش شدن قراردادها و باشگاه تراکتورسازی جهت سربازگیری مفت و مسلم چند روزی هست تحت فشار هستند!
حالا به یکباره موضوع جادوگری و این مسایل مطرح می شود.
۲
a
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
حالا مونده گندکاری های اون بازی در بیاد با اون همه کثافت کاریکه فدراسیون و بقیه کردن و جام رو از تراکتور گرفتن!! آه این هوادارا دامنشون رو یه جایی می گیره
علی تراکتوری
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۰۷
جادو،تبانی یاهر اسم دیگه ای که داره مهم نیست
فقط این مهم هست که کثیف ترین جام سپاهان بود و حق مسلم تراکتور
علی
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
اون قهرمانی که از دست تراکتورسازی رفت و البته شایستگی اون رو هم نداشت مصداق آیه مکروا و مکر الله ... بود از بس که اینها کثافت هستند!
۷
علی تراکتوری
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۵۴
خدا عقل بده
بر چه اساسی شایستگی اون رو نداشت !!
با یه تیم که چند بازیکن جوون و بومی داشت میخواست قهرمان بشه بعد یه ناقصالخلقه میگه شایستگی نداشت
ضمنا این آیه برای سپاهان صدق میکنه که بابت اون کثافت کاریش الان چند سال هست رنگ آسیا رو هم ندیده و با اون همه خرج در نیمه دوم جدول هست !
ضمنا کثافت خود تو هستی که ادب صحبت کردن هم نداری!!!
۵
علی تراکتوری
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۲۰
خدا عقل بده
بر چه اساسی یه تیم جوون که چند بازیکن بومی داشت و بدون کمک داور و تبانی امتیاز های خوبی گرفته بود شایسته قهرمانی نیست!!!
این آیه در مورد سپاهان صدق میکنه که بابت مکر و کثافت کاری بعد از اون قهرمانی حتی رنگ آسیا رو هم ندیده و با اون همه هزینه توی نیمه دوم حدول هست!!
۶
مهرداد
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۵۸
تراکتورسازی وقتی جام رو از دست داد که رسول خطیبی رو بیرونش کردن
بی تجربگی اصلی ترین دلیل ناکامی تراکتور بود ، رمال و فساد و ... همش چرت و پررته
۵ ۱
علی تراکتوری
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
بعد رفتن خطیبی خیلی هم عالی بودیم
خطیبی اگر در حد لیگ برتر بود از همه تیم ها اخراج نمیشود!!!
۳
علی تراکتوری
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۱۰
سایت ایسپورت نظر من چه مشکلی داشت که تایید نشده!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر