فهرست
قلی زاده در رادار استقلال و پرسپولیس
قلی زاده در رادار استقلال و پرسپولیس

قلی زاده در رادار استقلال و پرسپولیس

آی اسپورت – نام بازیکنی که امسال استقلال و پرسپولیس برای جذب او با همدیگر رقابت می کنند، مشخص شد. او کسی نیست جز علی قلی زاده هافبک ملی پوش سایپا که امسال فصل بسیار خوبی را در ترکیب تیم علی دایی پشت سر گذاشته و درخشش او و ترابی یکی از دلایل حضور نارنجی پوشان در رده های بالایی جدول است. خبرگزاری میزان به عنوان منبع این خبر به این نکته هم اشاره کرده که البته پرسپولیس فعلا به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات نمی تواند بازیکن جدیدی جذب کند اما قرمزها امید زیادی به حل شدن این ماجرا دارند تا در صورتی که مشکلشان حل شد، فوری سراغ بازیکن سایپا بروند.

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-04-13 09:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
لنگی پور دلاله دشمن استقلاله
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۵۷
لنگی پور که تا دیروز التماس می کرد قلی پور لژیونر بشه تا لنگ محرومیتش بخشیده بشه شروع می کنه به دلالی تا اون رو لنگ پوش کنه
sirvan.f
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۱۱
اژ همین الان مبارک استقلالیا.شیش فصل طول میکشه به این فهموند فوتبال بازی تیمیه.ضمنا تازه داریم کم کم از شر اون دسته بازیکنایی که به عشق دخترای اینستا فوتبال بازی میکنن راحت میشیم بعد مدیران زحمتکش بیان اینو ببندن گردنمون.قشنگ پتانسیل اینو داره تبدیل بشه به اون دست بازیکنایی که به خاطر قربون صدقه رفتنای دخترای فالوورشون پنالتی چیپ میزنن و پاس میدن و موهاشونو عجیب غریب میکنن.
عمر آسوده بخواب که بغداد بیدار است
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
بازیکن خوش تکنیک ، خلاق و بی ادعا و با اخلاقی هست ، واقعا جدای از مقصد بعدیش ، جای پیشرفت داره .
۸
#####
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۳۴
موهاشو خوب ترمیم کرده،کامل کچل بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر