فهرست
دیسلایک روز؛ طرح موزائیکی خوب اما بدموقع!
دیسلایک روز؛ طرح موزائیکی خوب اما بدموقع!

دیسلایک روز؛ طرح موزائیکی خوب اما بدموقع!

آی اسپورت – طرح موزائیکی دیروز هواداران پرسپولیس که ایده آن با کانون هواداران این باشگاه بود، یک شکست بزرگ برای این کانون بود. این طرح موزائیکی با حضور کمرنگ هواداران پرسپولیس به شکلی ناقص اجرا شد و خیلی زود در فضای مجازی سوژه شد. البته از قبل هم قابل پیش‌بینی بود که به احتمال زیاد اجرای این طرح در این روز با موفقیت روبرو نخواهد شد اما انگار دوستان کانون هواداران که از ایده خود ذوق‌زده شده بودند، برای اجرای آن عجله داشتند.

از قبل هم می‌شد پیش‌بینی کرد که استقبال هواداران از بازی پرسپولیس مقابل پارس جم جنوبی چشمگیر نخواهد بود. برانکو تلویحا اعلام کرده بود که به تعدادی از بازیکنان اصلی تیمش استراحت خواهد داد. پرسپولیس دوشنبه آینده یک بازی حساس با السد قطر را در پیش دارد و می‌شد حدس زد که در بازی با پارس جم، بازیکنان این تیم انگیزه لازم را نخواهند داشت. بازی هم در روز چهارشنبه برگزار می‌شد و بسیاری از هواداران امکان حضور در استادیوم آزادی را نداشتند. ضمن اینکه جشن قهرمانی هم به بازی آخر پرسپولیس موکول شده بود که قرار است روز جمعه 7 اردیبهشت در ورزشگاه آزادی برگزار شد و می‌شود از الان این استادیوم را در روز بازی با سپیدرود مملو از جمعیت تصور کرد.

این نکات را بیشترِ هواداران پرسپولیس متوجه شده بودند و به همین دلیل استقبال زیادی از بازی دیروز نکردند. با هر معیاری، بازی دیروز پرسپولیس مقابل پاری جم، زمان مناسبی برای اجرای طرح موزائیکی قهرمانی سرخ‌ها نبود ولی مشخص نیست کانون هواداران باشگاه چه اصراری به اجرای این طرح موزائیکی زیبا در بدترین زمان ممکن داشت!

۱۰ ۱۱  
آی اسپورت
2018-04-12 17:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
آغا بهداشت
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۴۳
تهران- ایرنا- «جیوانی اینفانتینو» رییس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با ارسال نامه ای به «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال ایران، کسب دو دوره متوالی قهرمانی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور توسط تیم پرسپولیس را تبریک گفت.
رییس فیفا قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفت
به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، اینفانتینو در این نامه نوشته است: اطلاع یافتیم که باشگاه پرسپولیس قهرمان لیگ برتر فوتبال در سال 2017-2018 جمهوری اسلامی ایران شده است؛ با احساس شعف بسیار، به دست آوردن دومین قهرمانی متوالی و کسب یازدهمین جایگاه قهرمانی باشگاه پرسپولیس را به این باشگاه تبریک می گویم.
در ادامه متن رئیس فیفا به تاج آمده است: این جایگاه، نتیجه عزم راسخ تمام افراد بوده است و من به تمام بازیکنان، مربی، کادر اداری، کادر فنی و پزشکی و همچنین تمامی طرفداران این تیم برای کسب این دستآورد، تبریک می گویم.
رییس فیفا تصریح کرده است: من به نمایندگی از جامعه فوتبال، از باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران به دلیل کمک به گسترش پیغام مثبت فوتبال تشکر می کنم.
باشگاه پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر و در حالی که سه هفته تا پایان مسابقات باقی مانده، قهرمانی خود را برای دومین سال متوالی مسجل کرده است.
عمر آسوده بخواب که بغداد بیدار است
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۲۶
خب که چی ، جهان سومی
۵
اشکان
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۵۰
چه ذوقی کرده
تیتاب بدین بهش
۳
لنگ حقیر
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۴
وقتی می گوییم #اقلیت بی افتخار یعنی چه ؟
####
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۱۵
کیسه کش این نوع کامنت ها تف سربالاست تِلِپ برمیگرده تو صورت خودتون
حاجی گرینوف
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۸
تعداد موزاییکای حیاط خونه ما از اینا بیشتره
عمر آسوده بخواب که بغداد بیدار است
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۲۷
دمتگرم واقعا گل گفتی .
۴
stardust
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۲:۱۸
آخه تو کیسه کش در به در، خونه داری که حیاط داشته باشه که موزاییکش باشه؟
۴
حمید
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۴۷
این طرح تو بازی با اسد دوباره انجام بدید طرح جالبی بود
۵ ۱
مارال
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۵۱
آره طرحش خیلی قشنگ بود ، اگه بشه بازی با السد به زیبایی اجرا شه خیلی خوبه . ولی اگه هوادارا لطف کنن و تیم و تنها نزارن!
#####
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۰۲
خیلی عالی بود ما که راضی بودیم خخخخخخ
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر