فهرست
فن‌پرسی امیدوار به بازگشت مقابل استون ویلا
فن‌پرسی امیدوار به بازگشت مقابل استون ویلا

فن‌پرسی امیدوار به بازگشت مقابل استون ویلا

 آی اسپورت- روبین فن‌پرسی یک بار دیگر در جریان باخت منچستریونایتد به سوانزی  مصدوم شد. شیاطین سرخ بدون او هر چهار بازی‌شان در لیگ برتر را بردند از جمله دو پیروزی باارزش برابر تاتنهام و لیورپول. مهاجم هلندی می خواهد به بازی این هفته برابر استون ویلا برسد و سان گزارش داده این بازیکن سابق آرسنال زودتر از موعد با ریکاوری کامل به بازی در زمین تیم تیم شروود می رسد. این روزنامه مدعی شده فن‌پرسی برای کسب آمادگی بیشتر در تیم زیر 21 سال منچستر برابر وستهم بازی می کند.

اما دیلی میل گزارش داده فن‌پرسی برای بازی با سیتی در اولدترافورد آماده می شود. در گزارش این سایت آمده او که این اواخر مدتی را نیز در هلند سپری کرده با جدیت روی آمادگی جسمانی‌اش کار کرده و در تعطیلی لیگ به خاطر بازی‌های ملی وارد مرحله آخر آماده‌سازی جسمانی شده.

لویی فن‌خال هم که بعد از بازی نتوانسته بود زمانی را برای بازگشت او معین کند، همچنان درباره وضعیت مهاجم هموطنش نظر نمی دهد.

فن‌پرسی از آنجایی که مربی نتوانسته میان او، وین رونی و رادامل فالکائو تعادل برقرار کند، چندین بار دچار مصدومیت شده. البته این مهاجم 31 ساله در آرسنال هم زیاد مصدوم می شد هر چند همواره مصدومیتش جزیی بوده. او در ماه نوامبر از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و در ژانویه قوزک پایش آسیب دید. او دیدار با آرسنال در جام حذفی را از دست داد که به حذف تیمش منجر شد. با بازگشت رونی به اوج تیم کمبود فن‌پرسی را کمتر حس کرده اما فن‌خال خوشحال می شود که بعد از بازی شنبه برابر ویلا او به تیم برگردد.

     
آی اسپورت
2015-04-02 15:46:53
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر