فهرست
استرلینگ در تمرین امروز لیورپول بعد از مصاحبه جنجالی( عکس)
استرلینگ در تمرین امروز لیورپول بعد از مصاحبه جنجالی( عکس)

استرلینگ در تمرین امروز لیورپول بعد از مصاحبه جنجالی( عکس)

آی اسپورت – رحیم استرلینگ بعد از مصاحبه جنجالی دیروزش با بی بی سی، امروز در تمرین لیورپول حاضر شده و با برندان راجرز رودرو ملاقات کرد. استرلینگ در این مصاحبه 27 دقیقه ای که جنجال های زیادی را در بریتانیا به راه انداخته گفته بود که پیشنهاد تمدید قرارداد اخیر لیورپول با دستمزد 100 هزارپوندی را رد کرده است.  او درعین حال خاطرنشان کرد که دلیل رد این پیشنهاد این نبوده که او پول بیشتری از این تیم می خواهد و می خواهد برای تمدید قراداد تا پایان فصل صبر کند و همه گزینه های پیش رو را به طور کامل بررسی کند. او به هوادارانش در این مصاحبه تضمین داده بود که بازیکنی نیست که فقط به پول فکر کند.

برندان راجرز در کنفرانس خبری امروز خود در پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد استرلینگ این طور پاسخ داد:\" تمرکز من فقط روی فوتبال است. من قبلا گفته ام که قصد استرلینگ و باشگاه به تعویق انداختن مذاکرات بوده. رحیم می خواهد در فوتبالش به افتخارات باشگاهی دست پیدا کند و این چیزی است که ما هم برای رسیدن به آن تلاش می کنیم. لیورپول باشگاه بزرگی است. من خیالم راحت است. این بخشی از فوتبال مدرن است. او هنوز جای پیشرفت زیادی دارد و به نظرم لیورپول باشگاه مناسبی برای اوست\"

گفته شده که آرسنال جزو تیمهای خواهان اوست ولی راجرز به خبرنگاران گفت که او پیشنهاد توپچی ها را نمی پذیرد.\" آرسنال باشگاه بزرگی است ولی او در لیورپول بازی می کند. برای او بازی کردن در این تیم افتخار بزرگی است. هنوز دو سال و نیم از قرارداد استرلینگ مانده و او تابستان جایی نمی رود. اگر باشگاه قصد فروش او را نداشته باشد، او را نمی فروشد\"  

     
آی اسپورت
2015-04-02 17:30:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر