فهرست
اتفاق روز: ژروم بوئاتنگ متهم به کتک زدن وخیانت
اتفاق روز: ژروم بوئاتنگ متهم به کتک زدن وخیانت

اتفاق روز: ژروم بوئاتنگ متهم به کتک زدن وخیانت

آی اسپورت – ژروم بوئاتنگ و شرین سنلر به روزهای آخر زندگی مشترک خود نزدیک شده اند و حالا دادگاه باید در مورد سرنوشت دو دختر دوقلوی چهارساله آنها تصمیم بگیرد. تصاویر این چهارنفر کریسمس گذشته در مراسم جشن آخرسال بایرن مونیخ منتشر شده بود ولی ظاهرا با شروع سال 2015 شرایط در زندگی خصوصی مدافع ملی پوش بایرن تغییر کرده است.

شرین از بوئاتنگ به دلیل خشونت علیه او و بی توجهی به فرزندانش به دادگاه شکایت کرده است. طبق ادعای این خانم از ابتدای ماه مه سال 2014 تا 5 فوریه 2015 ژروم بوئاتنگ بارها دستش را روی او بلند کرده و حتی یک بار هم او را گاز گرفته است. شرین به رسانه ها گفته که بوئاتنگ دخترانش را هم از او جدا کرده و مدافع بایرن مونیخ را به خیات های مکرر متهم کرده است. او دلیل اینکه چرا تا امروز نسبت به جدایی اقدام نکرده بود را امیدواری به نجات این رابطه اعلام کرده است.

شش هفته پیش بوئاتنگ او را از خانه بیرون کرده و خواستار حق حضانت فرزندانش شده است. دوشنبه گذشته آخرین جلسه دادگاه برگزار شد و قاضی هنوز حکمی صادر نکرده است. بوئاتنگ و شرین که هردو اهل برلین هستند از هشت سال پیش در مونیخ زندگی می کنند. شرین حتی در جام جهانی برزیل همراه با دوقلوهایش به ریو رفته بود تا فینال جام جهانی را از نزدیک تماشا کند.اما از آن روز به بعد رابطه دوطرف تیره و تار شده و آنها اتهامات مختلفی به یکدیگر زده اند.  

 

     
آی اسپورت
2015-04-02 18:52:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر