فهرست
بارتومئو: بارسا در انتقال نیمار، هیچ تخلفی مرتکب نشد
بارتومئو: بارسا در انتقال نیمار، هیچ تخلفی مرتکب نشد

بارتومئو: بارسا در انتقال نیمار، هیچ تخلفی مرتکب نشد

آی اسپورت- جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا، بار دیگر بیگناهی این باشگاه را در ماجرای فرار مالیاتی در انتقال نیمار اعلام کرد و تاکید کرد این باشگاه هیچ تخلفی در این زمینه انجام نداده است.

باشگاه بارسلونا از زمان انتقال نیمار از سانتوس، با حاشیه های زیادی روبرو شدند که آخرین آن اتهام فرار مالیاتی به مبلغ 9 میلیون یورو بود. دادگاه عالی اسپانیا، این باشگاه را در این مورد مقصر شناخت و آنها را جریمه کرد.

اما بارتومئو که به تازگی جانشین ساندرو روسل در راس باشگاه کاتالانی شده،  این اتهام را به شدت رد کرد. این در حالی است که باشگاه بارسلونا در زمان خرید نیمار، مبلغ انتقال را 57میلیون یورو اعلام کرد اما بعد از اینکه روسل مجبور به استعفا شد، بارتومئو فاش کرد باشگاه بارسلونا برای خرید این ملی پوش برزیلی بیش از 80 میلیون یورو هزینه کرده است. با این وجود، او معتقد است این باشگاه هیچ تخلفی مرتکب نشده است.

 او در مصاحبه ای با برنامه تلویزیونی تله دپورته، در مورد این ماجرا صحبت کرد:

بعد از اینکه شنیدید باشگاه بارسلونا جریمه شد، واکنش شما چه بود؟

ما اصلا نگران نیستیم زیرا می دانیم که قرارداد کاملا بدون مشکل و نرمال است. در همه مراحل این انتقال، مشاوره های قانونی را دریافت کردیم وهمه جنبه های انتقال، بدون مشکل است. ما یکی از معدود باشگاه هایی هستیم که هیچ بدهی ای به مقامات مالیاتی نداریم. ما یک باشگاه نمونه هستیم.

اما مواردی از بی نظمی های مالیاتی به دفعات در باشگاه بارسلونا دیده شده!

شاید بی نظمی هایی بوده. هر زمان که این اتفاق رخ بدهد، ما در مورد آن توضیح خواهیم داد. ما هیچ کار اشتباهی انجام نداده ایم. ما تنها نیمار را از سانتوس به اینجا آوردیم.

اگر به عقب برگردیم، کاری هست که بخواهید آن را به شکل دیگری انجام بدهید؟

هر کاری که ما انجام دادیم، درست انجام شده است. اگر به عقب برگردیم، باز هم همان کارها را انجام می دهیم.


http://images.cdn.fourfourtwo.com/sites/fourfourtwo.com/files/styles/main-image-landscape-small/public/neymar_rosell1080.jpg?itok=MaRpl-pJ

آیا همه این جنجال ها به دلیل شکایت یکی از اعضای باشگاه (یوردی کاساس) است؟

او از حق اش استفاده کرد؛ حقی که همه اعضای باشگاه از آن برخوردار هستند؛ اینکه از مدیران باشگاه توضیح بخواهند. ما این توضیح را به او دادیم. توضیحات ما نشان داد که هیچ مشکلی در انجام این انتقال نبوده است. این اولین بار بود که باشگاه در مورد استراتژی نقل و انتقالاتش توضیح می داد.

آیا از این همه جنجالی که در مورد این انتقال و باشگاه بارسلونا به وجود آمد، تعجب کردید؟

فکر می کنم این جنجال ها به این خاطر بود که ما همیشه کارمان را درست انجام می دهیم. ما فصل فوق العاده ای را سپری می کنیم و شاید این سایر باشگاه ها و رقبا را ناراحت می کند؛ به همین دلیل، آنها به این حاشیه ها دامن زده اند.

     
آی اسپورت
2014-02-23 18:40:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر