فهرست
کلوپ: دورتموند می تواند بایرن را شکست دهد
کلوپ: دورتموند می تواند بایرن را شکست دهد

کلوپ: دورتموند می تواند بایرن را شکست دهد

آی اسپورت – یورگن کلوپ بر این باور است با وجود اینکه تیمش راه زیادی برای رسیدن به سطح کیفی شاگردان گواردیولا دارد اما می تواند شنبه از سد مونیخی ها عبور کنند.

دورتموند بعد از گذراندن یک نیم فصل کابوس بار، روند رو به رشدی در پی گرفته و حالا در رده دهم جدول قرار دارد.

کلوپ گفت تیم او بعد از دو قهرمانی پیاپی در بوندسلیگا و رویارویی در فینال لیگ قهرمانان برابر بایرن دچار افت شدیدی شده ، اما باور دارد شاگردانش می توانند هفته را با کسب سه امتیاز شیرین در سیگنال ایدونا پارک برابر بایرن آغاز کنند. خصوصا این که مونیخی ها در این بازی آرین روبن، فرانک ریبری و داوید آلابا را در اختیار نخواهند داشت.

کلوپ در جمع خبرنگاران گفت : \" ما در حال حاضر در سطح کیفی بایرن قرار نداریم. با این وجود همچنان یک شانس بزرگ برای برنده شدن داریم، هرچند که شرایط با سال های گذشته بسیار متفاوت است. مونیخی ها روبن، ریبری و آلابا را در اختیار ندارند اما مولر، گوتسه و لواندوفسکی بازیکنان فوق العاده در خط حمله این تیم هستند. حتی من مورد بدتری هم شنیدم! و آن آمادگی کامل فیلیپ لام است. \"

کلوپ ادامه داد: \" آن ها بازیکنان سرعتی خود را در اختیار نخواهند داشت و برنامه شان را تغییر می دهند. ما در حال بررسی کردن این تغییرات هستیم تا بتوانیم واکشی مناسب نشان دهیم. سپس فرصت هایی برای ما وجود خواهد داشت. اگر بخواهیم پیروز شویم باید به خوبی دفاع کنیم. \"

کلوپ بسیار امیدوار است بتواند با کسب امتیازات لازم تا انتهای فصل سهمیه لیگ اروپا را برای تیمش به دست بیاورد. او در این باره می گوید: \" ما همان اهداف سابق خود را دنبال می کنیم. تلاش می کنیم شرایط خود را در جدول بهبود بخشیم. \"

     
آی اسپورت
2015-04-02 19:49:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر