فهرست
نیمکت پرسپولیس در مصاف با السد:
‏ابوالفضل درویش...
نیمکت پرسپولیس در مصاف با السد: ‏ابوالفضل درویش...

۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶

نیمکت پرسپولیس در مصاف با السد: ‏ابوالفضل درویش وند ‏احسان حسینی ‏سعید حسین پور ‏احمد بهاروندی ‏شاهین عباسیان ‏احسان علوان زاده ‏حمید طاهرخانی رادوشویچ آیا نباید پلیور قرمز و ‏تندیس پروفسور برانکویی که پرسپولیس رنجور و خسته را با جوانانی بی نام و نشان‌ تا فینال آسیا رسانده در موزه باشگاه پرسپولیس گذاشت؟ شایان ذکر است برانکو و دستیارانش ۶ماه است حقوق‌ دریافت نکرده‌اند.
آی اسپورت
2018-10-03 08:46:25
نظر دهید

۱۵ نظر
سامان پرسپولیسی
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۸:۴۹
#ارتش_سرخ_آسیا
مجیدپرسپولیسی
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۰
باید مصاحبه کیروش رو هر روز مرور کنیم که میگه اخرین بار که ایران قهرمان شد من بدنیا نیومده بودم . امیدوارم با توکل و عنایت خدای متعال و توانا پرسپولیس قهرمان آسیا بشه تا کیروش قبل از مرگش قهرمانی ایران رو ببینه
علی
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۳
تیم ما به خاطر پول نداشتن مجبور میشه اتوبوس باشگاه رو بفروشه. یه تیم دیگه هم هست که تو یک هفته 14 میلیارد بدهی رو تصفیه میکنه. اونوقت وزیر ورزش که هیچ کمکی به پرسپولیس نکرده میشه پرسپولیسی
میلانوفسکی
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۱۸
حالا جدای نتیجه و حتی مباحث کمبود بازیکن و محرومیت، نکته خوشحال کننده، کیفیت خوب بازی پرسپولیس بود. کمتر دیده بودم یه تیم ایرانی بتونه دفاع تاکتیکی انجام بده. بیشتر حرکات تیم روی نقشه و از پیش تمرین شده بود.
تیم ملی هم با کیروش، دو سه سال اول در مقابله با حریفانی که امکانات بهتری داشتند و قویتر بودن به همین سبک بازی می کرد و نتایج خوبی گرفت.
بازیکنای پرسپولیس باکیفیت و بسیار اماده هستند که این نشون میده تمامی زنجیره و اجزای "باشگاه" کارشونو درست انجام میدن که این از مدیریت خوب به دست میاد.
در توییت پایین تر، دوستمون از نداشتن "یازده بازیکن با کیفیت" به عنوان یک چالش برای تیم صحبت کرده که البته من مخالفم.
به نظرم رسیدن به این مرحله از جام دقیقن نشوندهنده کیفیت تمامی بازیکناست و هیچ ضمانتی وجود نداشت با بودن ترابی، سروش، امیری و... بتونیم نتیجه بگیریم.
مهدی
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۳۳
یکی از کیسه کشها بعد از اینکه همتی به سپیدرود گل زد میگفت شما رو نیمکتتون کلی بازیکن دارین چرا میگین فقط 13 تا بازیکن داریم. در جوابش باید بگم شما به نیومایر و گرو 8 میلیارد پول دادین و نشوندینشون رو نیمکت و دارین با بازیکنهای 20 ساله ما مقایسه میکنین. این دیدگاه فقط مربوط به هوادارن کیسه نیست بلکه پیشکسوتاشون هم تو دربی همین نظر رو داشتن و میگفتن دست شفر خالیه ولی برانکو نیمکت خیلی خوبی داره
u
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۴
فینال آسیا !!

با بردن یک گله بازی رفت نمیشه گفت رفته فینال
۵
یه ایرانی
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۱
خب اینکه "برانکو ایوانکوویچ" خوش یه "تام کروز" هستش و "ماموریت غیر ممکن" رو انجام داده مگه مهمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهم اینه اون دلال موزامبیکی حقوقش عقب نیفته ؛ برای دفاع اوتوبوسیش 2.5 میلیون دلار قرارداد ببندند آخرشم بگه توی آسیا نمیشه موفق بشیم
این مهمه بتونه از لباسهای تیم ملی درصد و رشوه شخصیش رو بگیره .

مهم اینه دولت برای فدراسیونی که ادعای مستقل بودن از دولت رو داره باید حقوق دلال شغال موزامبیکی رو بده.

شما مطمن باشید برای زمین زدن پرسپولیس ؛ ایشون قبل از بازی برگشت حداقل 5 بازیکن پرسپولیس رو به اردوی یم ملی دعوت میکنه تا بازیکنان نتونن با تیم تمرین بکنند و پرسپولیس در آزادی نتیجه نگیره
...
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۱
ضایع شدی جناب!
فقط نورالهی را دعوت کرده اونم اگه یه سال سربازیش نبود الان فیکس تیم ملی بود.
۱
000
جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷، ۰۸:۲۵
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
اون احمق میدونست دعوت کردنش یعنی علنی کردن عداوت
میتونی بپرسی که لیست رو همون شب بازی داده بود فدراسیون که اعلام بکنند و طبیعتا روحیه بازیکنان خراب بشه که شکر خدا این بازی و نیرنگ کثیفش خنثی شد .
احمق اونایی هستن که مثل کبک سرشون توی برف هستش و حقیقت رو نمی بینن.
بنظرت با این شاهکار پرسپولیس اونم با این بازیکنان که شایسته دعوت به تیم ملی نیستن.
دعوت شده های شایسته تیم ملی باید چه نتیجه ای بگیران.
پرسپولیس که نه بازیکن داره نه امکانات نه پول و نه رسانه های مافیایی
تیم ملی شغال موزامبیکی همه چیز داره شکر خدا ؛ منتظر نتیجه در جام ملتها هستیم
۱
حرف حساب
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۱
برانکو نیازی به این کارها ندارد، فقط چقدر خوبه که هوادارن قدر بدانند و فراموش نکنند! برخی هوادارن بی تعصب و کیروش پرست هم فقط در خلوت خودشون مقایسه کنند اخلاق و رفتار برانکو را با کیروش! همین!
حسون
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۷
الان اگه کیروش بود، بازی رو باخته بود و داشتیم توجیهات آقای مربی رو از شکست و ضعف امکانات نسبت به حریف، مشکلات مالی، مشکلات برنامه ریزی فدراسیون، مشکلات لباس ها، مشکلات اردوی آماده سازی، مشکل سربازی، مشکل مصاحبه های دشمنان پشت پرده، و یه مشت حرف مفت دیگه رو گوش میدادیم.
باید تندیس پروفسور رو بسازیم. روزی که گرفتار درخشان ها و مانوئل ژوزه ها و نلو وینگادا ها و ... بشیم، حسرت داشتن یه پروفسور رو خواهیم خورد.
آراز
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۵
دوست عزیز فقط محض اطلاع شما الان کسانی هستن با هزار گونه مشقت در شرایط عیر قابل تصور دارن تو صنعتی کار میکنن که کل هزینه این کشور و همین جناب برانکو را تامین میکنه،با حقوق ناچیز با جونشون بازی میکنن تازه همون حقوقم چن ماه یه بار آیا بگیرن یا نه!!!
۶ ۱
سامان پرسپولیسی
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۴
خوب! نکته آموزندش چی بود استاد؟
...
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر