فهرست
دفاع ونگر از والکات: تقصیر تیم ملی است!
دفاع ونگر از والکات: تقصیر تیم ملی است!

دفاع ونگر از والکات: تقصیر تیم ملی است!

آی اسپورت-آرسن ونگر، سرمربی آرسنال به دفاع از عملکرد تئو والکات، ملی پوش در معرض انتقاد این روزهای فوتبال انگلیس پرداخت.

 به اعتقاد سرمربی آرسنال، او پس از تحمل یک سال دوری به خاطر آسیب دیدگی نمی‌توانست در بازی دوستانه با ایتالیا عملکرد بهتری داشته باشد.

 ولکات در دقیقه 55 بازی دوستانه منجر به تساوی یک- یک از بازی بیرون رفت و دقایقی بعد انگلیس به گل تساوی دست یافت. مهاجم ملی‌پوش به دلیل بازی ضعیف به شدت مورد انتقاد قرار گرفت و با توجه به اینکه در تابستان پیش رو به پایان مهلت قرارداد فعلی با آرسنال می‌رسد، روزهای سرنوشت‌سازی پیش رو دارد.هر اتفاقی رخ بدهد، ونگر حامی اوست:« بازگشت ولکات به روزهای اوج، مستلزم صرف زمان است. مردم احتمالا فراموش کرده اند او یک سال دور از میادین بوده و مدام از بازیکن من اتتقاد می‌کنند. شرایط عادی به نظر می‌رسد و تئو به زمانی برای بازگشت به اوج نیازدارد.»

ونگر در ادامه ازذهنیت قوی والکات حرف زد:« او فقط در برآوردهای اولیه نسبت به میزان آمادگی اش اشتباه کرد.وقتی از مصدومیت برمی‌گردید، تصورمی‌کنید خیلی آماده هستید و این موضوع غالبا کار دست شما می‌دهد.برخلاف تصور عموم، ولکات یک شکست خورده نیست. اگر هم بلایی سر او آمده، به خاطر مصدومیت های متوالی در رده ملی بوده است! ولکات بسیار قوی است و به زودی به بهترین فرم ممکن برمی‌گردد.» 

     
آی اسپورت
2015-04-03 10:58:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر