فهرست
عرب و آن خودکار لعنتی
عرب و آن خودکار لعنتی

عرب و آن خودکار لعنتی

آی اسپورت - با بازگشت محمدحسين كنعانی‌زادگان به پرسپولیس، كم‌كم دارد كلكسیون رفقای نیمه‌راه در این تیم تكمیل می‌شود؛ انگار كه اراده‌ای عجیب برای معصومیت‌زدایی از پرسپولیس شكل گرفته و دارد تیم دوست‌داشتنی فصول قبل را به یك مجموعه پر از بغض و تردید تبدیل می‌كند. كنعانی در بهترین حالت یك مدافع متوسط است كه حاشیه را بیشتر از متن دوست دارد؛ كسی كه سایه‌اش از خودش بزرگتر شده و البته كه این آفت بزرگی است. آندره شوچنكو در اوكراین تمام مخارج مدرسه فوتبال كودكی‌اش را تا ابد تقبل كرده چون می‌گوید فراموش نمی‌كنم از كجا به اینجا رسیدم، كنعانی اما سه سال پیش كه از خدمت سربازی برگشت، بعد از مذاكره ناكام با مسوولان وقت باشگاه پرسپولیس گفته بود: «اینها با من بد حرف می‌زنند، فكر می‌كنند هنوز همان بازیكن گمنام قدیمی‌ام.» صاحب دیالوگ تاریخی «از بچگی استقلالی بودم، كاری می‌كنم پرسپولیسی‌ها حسرتم را بخورند»، كسی است كه هر روز بعد از برخاستن از خواب نیم‌ساعت فكر می‌كند تا به یاد بیاورد امروز باید شش تا قلب قرمز روی صفحه‌اش بگذارد یا چهار تا قلب آبی؟

كنعانی‌زادگان غیر از اشتباهات فاحش گاه و بیگاه، حتی سابقه پارگی رباط صلیبی هم دارد تا از همه امتیازات لازم برای یك خرید رویایی برخوردار باشد. آیا هوادار حق ندارد بپرسد این چه خریدی است كه نه منطق فنی دارد و نه توجیه اخلاقی و اقتصادی؟ روزگاری كارلوس كی‌روش تصمیم گرفت به كمك امثال كنعانی‌زادگان، جلال حسینی را از تیمش اوت كند و البته بابت این سیاست تاوان سختی هم به فوتبال ملی ایران تحمیل كرد؛ حالا جای هزار افسوس خواهد داشت اگر همین خیال خام از سر مدیران پرسپولیس هم گذشته باشد. در فوتبالی كه هوادار حق رای ندارد و همه سهمش فقط حرص خوردن است، كاش دست‌كم یك نفر پیدا می‌شد و آن خودكار لاكردار را از دست ایرج عرب می‌گرفت؛ خودكاری كه با آن قراردادهای حیرت‌انگیز بسته می‌شود.

طلب برانكو را كه به حساب احمدزاده و كنعانی‌زادگان واریز می‌شود فراموش كنید، حتی عجیب بودن این خریدهای باری به هر جهت را هم كه بالانس فنی تیم را به هم می‌زند، از یاد ببرید. مهم‌تر از هر دوی اینها آن است كه مدیران باشگاه با سیاست بازگرداندن بازیكنان پرحاشیه، جفاكار و كم‌كیفیت، عملا در حال نابودسازی مهم‌ترین فرمول موفقیت‌های پرسپولیس طی چند سال اخیر هستند؛ مدیرانی كه شاید اگر دست‌شان می‌رسید، حتی مهدی هاشمی‌نسب را هم به پرسپولیس برمی‌گرداندند و كنارش لبخندهای شاهانه می‌زدند. راستی كه چقدر ترسناك‌اند این قاب‌ها.

۳۰ ۵  
آی اسپورت
2019-07-10 01:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
سیروس
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۰۱:۴۹
لطفابیوگرافی طاهری.گرشاسبی وعرب رابنویسیدتابدانیم این هاکیستندوازکجاآمده اند.ممنون
مهدی
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۰۸:۰۷
عرب یه محلله که اومده دستاورد چهار ساله برانکو ناخواسته خراب کنه میگم ناخواسته چون بدام نبی وشرکت پیشکسوتان افتاده بجای خربد مهاجم وتمدید با رسن حاشیه سازی میکنن
۲
...
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۵
همون روزی که مازیار ناظمی توییت کرد عرب می مونه و با قدرت به کارش ادامه میده منظورش همین گندکاریا بود. خدا لعنت تون کنه
۳
سیامک
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۵۵
رسول ک ی ر تو قلمت .
مهدی
جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۴۱
جناب آقای رسول خان بهروش مانند همیشه از قلم جنابعالی لذت بردم . دستمریزاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر