فهرست
بهترین زوج هافبک‌دفاعی استقلال: امید و ابراهیمی!
بهترین زوج هافبک‌دفاعی استقلال: امید و ابراهیمی!

بهترین زوج هافبک‌دفاعی استقلال: امید و ابراهیمی!

آی‌اسپورت- امید نورافکن یکی از عجیب‌ترین فصل‌های فوتبالی‌اش را پشت سر می‌گذارد. تا چندی قبل مورد غضب منصوریان قرار گرفته بود و حالا در آغوش او آرام می گیرد. مصاحبه هفتم مهر ماه محمد خرمگاه را در مورد او مرور می‌کنیم: «نورافکن دوبار بدون اجازه کادرفنی تمرینات استقلال ترک کرده است و به اردوی تیم ملی جوانان ملحق شده است.  اولین بار او بدون اجازه و به این نیت که ما از اردوی تیم ملی مطلعیم تمرین را ترک کرد و هرباری که با او تماس گرفتیم تلفنش خاموش بود. بعد از یکی دو روز متوجه شدیم که همراه تیم ملی در چین به سر می‌برد. او این‌بار هم برای دومین بار بدون اجازه تمرینات استقلال را ترک کرده است و به اردوی تیم ملی جوانان رفته است. در خصوص این بی انضباطی‌ها منصوریان تصمیم می گیرد اما کاش مربیان تیم ملی جوانان نیز جدا از نکات فنی این مسائل انضباطی را نیز به بازیکنان جوان  یادآوری کنند.»

حالا همین بازیکن، چهره ویژه بازی‌های استقلال شده است. نورافکن در این فصل پنج بار در ترکیب استقلال قرار گرفت. در دیدار نخست مقابل نفت تهران، دفاع چپ تیم بود. سپس به پست اصلی‌اش یعنی هافبک میانی منتقل شد و نمایش ویژه‌ای داشت. نورافکن برخلاف فرشید باقری و فرشید اسماعیلی، زوج خوبی با امید ابراهیمی ساخت. در سه دیداری که نورافکن و ابراهیمی هافبک میانی استقلال را تشکیل دادند، استقلال آمار صد در صد پیروزی را به جای گذاشت. تنها باخت استقلال با امید نورافکن به بازی مقابل استقلال‌خوزستان برمی‌گردد که در آن مسابقه امید ابراهیمی حضور نداشت.

نورافکن با گلی که در این هفته به پیکان زد، جایگاه ویژه‌تری پیدا کرد و بالاخره بازی خوبش «دیده» شد.

۱۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-30 15:45:00
نظر دهید

۱ نظر
واقع بين
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
اين آقاي منصوريان يه بار براي هميشه مثل آدم جواب بده .. اين اميد نورافكن به چه دليل فني و منطقي يه نيم فصل كامل نيمكت نشين بود ؟؟؟؟؟ ..... البته نمونه اين نورافكن كم نداشتيم يكي مثل آرش افشين .. خداوكيلي به شكل بازي افشين در اين 4 تا بازي استقلال خوزستان دقت كرديد ؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر