فهرست
واکنش یحیی به جریمه؛ از آجورلو توقع نداشتم
واکنش یحیی به جریمه؛ از آجورلو توقع نداشتم

واکنش یحیی به جریمه؛ از آجورلو توقع نداشتم

آی اسپورت – جریمه یحیی گل محمدی توسط باشگاه تراکتورسازی اتفاق عجیبی بود. این مساله واکنش‌های زیادی را برانگیخت. عده‌ای موافق این جریمه بودند و عده‌ای مخالف آن. نقطه مشترک موافقان و مخافان اما انتظار برای واکنش سرمربی تراکتورسازی به این جریمه بود. یحیی امروز در گفتگو با فارس توضیحاتی در این باره داده است:

فقط من باعث ناکامی بودم؟

خیلی تیم‌های لیگ برتری حتی قبل از ما حذف شدند. خیلی‌ها هم به پرسپولیس در تهران باخته و فقط یک تیم موفق به پیروزی و دو تیم موفق به کسب تساوی در آزادی شده اند. با این وجود ما در بازی رفت به رغم کمبود بازیکن و مشکلات در اوج بدشانسی و با اشتباه محرز داوری باختیم و حق مان حتی برد بود و در بازی برگشت در خانه حریف با تعویض‌های اجباری و یکسری اتفاقات بد آوردیم، هر چند که باید بهتر از این بازی می‌کردیم. با این وجود این تصمیمی است که باشگاه گرفته و اگر حرفی هم در قبال آن داشته باشم با باشگاه در میان می‌گذارم نه اینکه بیایم در آستانه بازی حساس با استقلال آن را در رسانه‌ها مطرح کنم. حالا هم از یک سو جالب است برای اولین بار در فوتبال فقط یک نفر عامل ناکامی در دو بازی تلقی می‌شود و از سویی خدا را شکر می‌کنم باشگاه تصمیم گرفته فقط بنده جریمه شوم و اینگونه کادر و بازیکنان تمرکز و روحیه لازم را برای ادامه کار و بازی مهم پیش رو خواهند داشت.

اولین نفر من دفاع کردم

خیلی بلد نیستم با جملات بازی کنم و هرگز هم دنبال سواستفاده از احساس هواداران نیستم. بر این باورم آنها خودشان خوب می‌توانند مسائل را تحلیل کنند و درباره عملکرد و حرف‌هایم قضاوت کنند. درد دل‌های زیادی درباره مسایل مختلف دارم. فعلا هم تحت تاثیر این ادعای باشگاه‌، اعتراض های زیادی به من شده‌. بنده هم درباره عملکردم و اتفاقات و مسائل‌ بوجود آمده اخیر یک نامه چهار صفحه‌ای نوشتم که آن را منتشر نکردم چون آرامش تیم برایم از خودم هم مهمتر است. فقط این را بگویم مصاحبه‌های بنده موجود است و بر مبنای آن هرگز نمی‌پذیرم حرفی زده باشم که ذره‌ای جنبه تحقیر داشته باشد و اولین نفرى هم بودم که از هواداران دفاع کردم چون براى من هم که از دیار آذربایجان هستم اتفاقات بازی روز جمعه بسیار ناراحت کننده بود. حتی بنده به دلیل اینکه به هواداران تراکتور و ترک‌ها و آذری‌ها توهین زیادی شده بود آن را محکوم کردم و به همین دلیل جوی علیه من در بین هواداران پرسپولیس ایجاد شد. در واقع بعد از من و آن هم در پی اعتراض گسترده هواداران تراکتور بود که باشگاه هم بیانیه داد. بنده هم حسب وظیفه‌ام از هوادار تراکتور دفاع کردم و آیا حالا منصفانه است که چنین ادعایی مطرح شود و در آستانه بازی هم فضای هواداری نسبت به سرمربی مخدوش شده و تحت تاثیر این ادعا قرار گیرد و هم تمرکز من و تیم دچار مشکل شود؟ تعجب می‌کنم چرا با یک ادعای غیر واقع باید چنین جوی علیه بنده آن هم قبل از بازى حساس مقابل استقلال بوجود بیاید‌. واقعا باید بدانم باشگاه چرا چنین برداشت و تصوری داشته و چرا چنین ادعایی را مطرح کرده که خیلی برایم غیرقابل هضم است و خیلی هم اثرگذار بوده.

از آجورلو انتظار نداشتم

باشگاه خوب می‌داند بنده با کمال افتخار اعتبار و آبروی فوتبالی‌ام را در بحرانی‌ترین فصل تاریخ تراکتورسازی نادیده گرفتم و مسئولیتی را قبول کردم که خیلی‌ها که ادعای علاقه و تعصب به تراکتور را دارند آن را نپذیرفتند. درباره این مسائل و برخی پشت پرده ها یک دنیا حرف با هواداران عزیز دارم. بهرحال تصورم این بود که باشگاه در آستانه بازی و حداقل تا زمانی که ما اینجا مسئولیت داریم حمایت‌مان کند اما حالا که این اتفاق رخ نداده انتظار هم نداشتم چنین ادعایی مطرح شود و در این باره باشگاه خود باید پاسخ گوی حواشی ایجاد شده باشد‌. من صادقانه بگویم انتظار این مسایل را از آجورلو نداشتم و ای کاش اگر مشکلی هم بود درون خانواده حل می‌شد نه اینکه با طرح آن در رسانه ها در آستانه بازی حرمت ما از بین رفته و تمرکز ما صرف این حواشی شود. بیش از این حرفی نمی‌زنم و فقط یک چیز را می گویم؛ افتخار می‌کنم سرمربی تیم بزرگ و پرطرفدار تراکتورسازی هستم و با تمام وجود و بدون توجه به حواشی به کارم ادامه می‌دهم و تردید هم ندارم که هواداران هم ما را تنها نخواهند گذاشت و تا دقیقه نود بازی با استقلال پرشور و همه جانبه از تیم محبوب خود حمایت خواهند کرد.

۴۶ ۱۰  
آی اسپورت
2018-01-01 14:48:00
نظر دهید

۱۰ نظر
داریوش
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۳
در مقابل پرسپولیس که وا دادی در برابر استقلال هم هر جور بازی کنید میبازید
۳ ۱
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۹
قبل یحیی هم همین چند هفته پیش شفرتون وا داد!
وحید
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
تنها چیزی که تو عمرم تا این حد مطمعن نبودم برد تراکتور روز جمعست. حتی اگه 9 نفره هم بشیم و چند تا گل به خودی هم بزنیم استقلالو میبازونن. بسوزه پدر سیاست. شک نکن
۳ ۱
REAL
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۵
بهانه جمعه جور شد خخ
۶
یاشاسین تراختور
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
مربی خوبیه ولی خیلی بی معرفتیه که چون پرسپولیسی هست همیشه یکجوری بازی را در میاره که جلوی پرسپولیس ببازه و هوادارهای پرسپولیس ازش خوششون بیاد،کاری زشت و غیر حرفه ای
۳ ۲
111
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۵
این چه توهمیه؟ میدونین چندتا تیم اومدن تو ازادی و باختن؟ دیگه کارش بدتر از رضا شربتی که نبود الان کجاست ؟ داره تو ترتر بازی میکنه . میبینی قضاوت کردن خیلی راحته وجدان تون رو قاضی کنید
۷
عالیجناب سرخپوش
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۳
همیشه ؟؟؟ نتیجه بازی های ذوب آهن یحیی جلوی پرسپولیس را میدانی ؟؟ هرچند شما راحت باش !!!
۲
ميلاد
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۰
كلا تراكتوريها هيچكس رو قبول ندارند. مورينيو هم بياد يه چيزي بارش ميكنند. ولي هيچوقت هم از مربي بومي استفاده نميكنن. يكي از همون پيشكسوتهاي خودتون رو بزاريد مربي. يا اينكه بريد از جمهوري اذربايجان مربي بياريد . شايد كه مشكل هل شد. هركس كه ميره چه مربي چه بازيكن فقط فحش ميشنوه. اگر بازيكنان كرد و لر ووو خيلي بد و بيغيرتند فقط بازيكن بومي بياريد. از سرباز هم استفاده نكنيد.
۵ ۱
محسن
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۱
اینها مربی نمیخواهند.یک دلقک و شومن میخواهند و که برایشان در طول نود دقیقه،خودش اجرا داشته باشد!!!!! مثلا روی پیست دو میدانی چند دور غلت بزند و شال تکان بدهد!!! و نهایتا مثل طوطی عبارت یاشاسین.... تکرار کند.
۲
گیلاس
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۱
همین طرز فکر باعث میشه تراکتور با اینهمه امکانات همیشه تو حسرت افتخار بمونه. سایپا،استقلال خوزستان،سپاهان،فولاد،و.... بدون لطمه زدن به رقیبا با سرباز کردن ستاره هاشون جام گرفتن،اما تراکتور هیچی به هیچی،دلخوشن به لقبایی که به خودشون میدنو انقدر تکرارش میکنن که خودشونم باورش کردن .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر