فهرست
گزارش تصویری: طارمی، سیدجلال؛ بیم و امید
گزارش تصویری: طارمی، سیدجلال؛ بیم و امید

گزارش تصویری: طارمی، سیدجلال؛ بیم و امید

آی‌اسپورت- اولین تمرین پرسپولیس در امارات پیش از بازی با الهلال تحت تاثیر حکم محرومیت مهدی طارمی بود. گزارشی از متن و تصویر این تمرین را در ادامه می‌خوانید:

برانکو در نبود طارمی حساب ویژه‌ای روی منشا باز خواهد کرد. مهاجمی که نشان داده هماهنگی مناسبی هم با علی علیپور دارد و این نکته مثبت و البته خاطره خوش بازی رفت با الاهلی عربستان در مرحله قبل می‌تواند پرسپولیس را به بازی سه‌شنبه امیدوار کند.

1
1

حسین ماهینی و شجاع خلیل‌زاده هم از جمله بازیکنان اصلی پرسپولیس برای بازی رفت خواهند بود. برانکو برای صعود به خط دفاعی کم‌اشتباه و منسجم نیاز دارد.

2
2

کمال کامیابی نیا و محمد انصاری دو بازیکن محروم قرمزها از بازی رفت هستند که همراه با تیم تمرین می‌کنند.

3
3

طارمی در تمرین امشب با کاور در زمین حاضر بود که نشانه غیبت‌اش در ترکیب اصلی قرمزها است. محرومیت بدموقع دست برانکو را برای تغییر در زمان‌های حساس بازی خواهد بست.

4
4

برانکو در فاصله کمتر از 3 روز مانده تا این دیدار حساس همچنان در بیم و امید محرومیت مهدی طارمی و استفاده از سیدجلال حسینی قرار دارد. پرسپولیس با نرسیدن سیدجلال شرایط سختی را تجربه خواهد کرد. تجربه‌ای به مراتب سخت‌تر از محرومیت طارمی.

5
5

علیرضا بیرانوند با وجود اشتباهات فاحش در اصفهان نفر اول بازی با الهلال خواهد بود. دروازبان شماره یک قرمزها امیدوار است نمایش بازی برگشت برابر الاهلی را سه‌شنبه تکرار کند و از دوران افت فاصله بگیرد.

6
6

سیدجلال پا به پای دیگر بازیکنان با روحیه‌ای قابل توجه مشغول آماده سازی است. بهترین خبر قبل از روز سه‌شنبه آمادگی کامل او خواهد بود.

7
7

 

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-09-23 22:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
قاسم
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۶
دقیقا تو هر خط یه بازیکن اصلی رو نخواهیم داشت... ای کاش برانکو با دو تا هافبک دفاعی بازی میکرد و اتوبوس پارک میکرد و دل به ضد حمله می بست تا بازی برگشت که هم تیم از نظر روحی با این شوک کنار اومده باشه و بازیکن ها هم برگردند ضربه اصلی رو به تیم سعودی و طرفدارهای داخل کشورش بزنه...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر