فهرست
دلیل جدایی استوکس؛ پیشنهاد از چمپیونشیپ
دلیل جدایی استوکس؛ پیشنهاد از چمپیونشیپ

دلیل جدایی استوکس؛ پیشنهاد از چمپیونشیپ

آی اسپورت - آنتونی استوکس یکی از بهترین خریدهای تراکتورسازی در ابتدای فصل بود. درباره فسخ قرارداد شاگرد سابق ونگر در آرسنال، حرف و حدیث‌های فراوانی وجود دارد. استوکس بعد از گلزنی در دیدارهای تراکتورسازی، پیشنهاد تمدید دو ساله قرارداد را دریافت کرد. پاسخ او به این پیشنهاد ظاهرا مثبت بود تا هواداران تراکتورسازی امیدوار باشند او به مدت 4 فصل برای این تیم بازی کند. البته در اینکه باشگاه تراکتورسازی قرارداد محکمی با این بازیکن نبسته یا در پرداخت حقوق او خوب عمل نکرده تا نهایتا استوکس بتواند به راحتی قراردادش را فسخ کند، شکی وجود ندارد و ضعف حقوقی باشگاه تراکتورسازی از دلایل اصلی جدایی این بازیکن است.

نزدیکان استوکس خبر از پیشنهادی انگلیسی به او می‌دهند: «این مهاجم پیشنهاد مالی مناسبی هم از یک تیم در چمپونشیپ دریافت کرده و به همین دلیل قرارداد خود را فسخ کرده. پیشنهاد مالی تیم انگلیسی به استوکس، حقوق هفتگی 8 هزار پوندی است که باعث شد مهاجم ایرلندی و 30 ساله قید حضور در تراکتورسازی را بزند.» باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا استوکس با این تیم انگلیسی به توافق می‌رسد یا به ایران برمی‌گردد و فوتبال خود را در تراکتورسازی ادامه می‌دهد؟

4 فصل، 4 ماه هم نشد و استوکس از تراکتورسازی رفت تا شاید در تیم جدیدی بازی کند. درباره علل جدایی او گفته می‌شود استوکس پیشنهادی از چمپیونشیپ- لیگ یک انگلیس- دریافت کرده و به همین خاطر از ادامه فوتبال در ایران پشیمان شده است.

۶ ۷  
آی اسپورت
2018-12-04 00:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
بی طرف
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۲۳
دو تا حالت وجود داره. یا ضعف حقوقی باشگاه های ایرانی تحت تاثیر مرام و مهمانوازی ایرانی هاست که بعیده یا رد پای دلال ها که نقش جاسوس دوجانبه رو بازی میکنند.
۸
تراختور بایراقی
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۰۲:۳۹
خیر هوایی شدن توسط دلالهای تیمهای مفتخور تهرانی!
استوکس دوتا راه داره یا پایبندی به قراردادش با تراختور یا پرداخت پول رضایت نامه که باید بالای یک میلیون دلار باشه وهمچنین گنجاندن بندی در رضایت نامه اش که تاپایان فوتبالش در ایران نمیتونه در هیچ تیمی بجز تراختور بازی کنه.
دلالهای تیم های مفت خور تهرانی فک کردن میتونند به همین راحتی ستاره تراختور و ببرند تیمهای تهرانی؟
امیدیار
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۹
خیلی خوبید شما . فکر کنم تو تبریز ال اس دی تو هوا پخش میکنن
خوزستانی
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۸
هر کی بیاد ایران بنا به دلایلی دچار افسردگی شدید میشه
تفربحات = 0 مطلق
شادی و نشاط = 0 مطلق
غم + عزا = صد درصد
استوکس اروین بهترین خریدهای ممکن بودن اما با ورود به کشور ما دچار افسردگی شدن مانند بفیه ایرانیها
امیدیار
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۹
توهمی میزنن این تراکتوریا .نکنید عزیزانم نکینید فرزاندانم شمایی که بعد از منچستر قبل از رئال پشت بارسلونا اولید دیگه چرا ؟؟؟
علی تراکتوری
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۹
من نمیدونم بر چه اساسی تاکید میکنید قراردادش فسخ شده !!
اونم بعد از تماس پدر استوکس برای مهلت گرفتن از تراکتور !!
توافق باشگاه با استوکس یا بازی درتراکتور با قبول جریمه بوده یا اینکه در مقابل مبلغ قابل توجهی رضایت نامش رو برای باشگاه دیگه صادر کنن
ساوالان/اردبیل
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۳
طرح مواردی نظیر دخالت دلالها و.....برای جدائی استوکس،همگی ازسخنان مدیران باشگاه برای تحریف افکارعمومی وهواداران تراختوراست.

دلالها ،زیرابی زنها،رقبا و....همه ازاول بده وهستندوخواهندبود. کار وشغل دلال معامله جوش دادن است.معامله بازیکن باباشگاه !

هواداران تراختورنباید خام حرفهای عوامل باشگاه شوند!

مشکل تراختور وباعث وبانی رفتن استوکس واروین وکیانی و......مدیرت باشگاه است! کسیکه سابقا دبیرکل فدراسیون فوتبال بوده یعنی یک سرخابی تمام عیاراست وچنین شخصی هیچوقت ازدل وجان یک تیم شهرستانی،آنهم تراختوررابخوبی مدیریت نخواهدکرد!

اسدی همین کاررامیکندکه برخلاف قرارداد پول استوکس واروین رابموقع ندهدوآنهاازموقعیت استفاده کرده وبدنبال شرایطی بهترباشند!

نامه ابتلا به افسردگی هم برای توجیه هواداران ومردم است وازنظرحقوقی هم نیازی به آن نیست!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر