فهرست
شایعه باورنکردنی؛ مزدک در ایران اینترنشنال!
شایعه باورنکردنی؛ مزدک در ایران اینترنشنال!

شایعه باورنکردنی؛ مزدک در ایران اینترنشنال!

آی اسپورت - بحث پیوستن مزدک میرزایی، مجری-گزارشگر محبوب تلویزیون به شبکه ایران‌اینترنشنال در فضای مجازی و رسانه‌ای کشور داغ شده است؛ اما در حالی که بسیاری آن را یک شایعه همانند آن‌چه برای فردوسی‌پور اتفاق افتاده بود می‌دانند، این بار خبری از شایعه نیست و مذاکرات مجری باسابقه صداوسیمای ملی با شبکه ماهواره‌ای بریتانیایی در مراحل پایانی توافق به سر می‌برد. هرچند رسانه‌ها از قول نزدیکان مزدک میرزایی نوشته‌اند او همراه با خانواده برای انجام یک‌سری امور کاری در کشور ترکیه حضور دارد، اما واقعیت این‌که مزدک امروز را در استودیوی لندن شبکه ایران‌اینترنشنال به سر برده است!

خبر ورزشی

۱۶ ۸  
آی اسپورت
2019-07-22 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
حکیم
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۴۱
کاش فردوسی پورم بره یه شبکه بزنه نودو ببینیم . متاسفم که یه بچه انقدر بش قدرت دادن که همچین برنامه بزرگیو بست .
مجید
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۱۰
پول سعودی ساخته بهش
۳ ۱
رضا
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۱۴
ساندیس هم به تو ساخته
ایلدروم
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۵۳
لج و لج بازی هم حدی داره اصلا مقصر مدیران سیما چرا به شبکه ای میری که حامی مالیش عربستان سعودی هست؟
۳ ۱
f
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۰۰
یعنی چی هی سعودی سعودی میكنید مگه سعودی شاخ داره یا دم ؟؟ اصلا ما مردم ایران مشكلی با سعودی نداریم یعنی با هیچ كشوری نداریم اجازه ندیم چیزی كه یه عده خاص دوست دارن تو جامعه جا بیفته رو راحت فرو كنن تو مغز ما كه بعدش از همونا بیچارمون كنن و مملكت رو به این روز بندازن ما بشیم عروسك خیمه شب بازی برای اونا كه كارشون فقط نفرت پراكنی و ارزوی مرگ واسه این و اونه دست آخر هم ضرر و بدبختی این اعمال به زندگی خود ما اسیب میزنه و اونا در امنیت مالی و روانی زندگیشون رو میكنن و به كارهاشون ادامه میدن . این داستان یك بازی دو سر باخت برای ما و دو سر برد برای اون عده خاص هست حداقل تا اونجاییش كه در اختیار خودمونه به اینا خدمت نكنیم و خودمون رو بیچاره
۱
آقای خاص
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۱۴
نتیجه افراطی گری و جهالت عده ای تندرو، فراری دادن نخله های ایرانی و باقی ماندن دستمال کشان بی تخصص
۹
Milad6&4
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۰۴:۵۲
عادل و مزدک که بهترین گزارشگرهای ما بودن به جرم محبوبیت ‌و زیر بار زور‌ نرفتن باید کنار باشن و استاد خیابانی و علیفره احمق تو اوج! لعنت بر تندروهایی که کشور و به نابودی کشوندن.هنوز تیم های ایرانی دارن بخاطر آتیش زدن سفارت توسط یه عده تندروی افراطی از نظر روحی و مالی متضرر میشن.امیدوارم رفتن مزدک یه جو راه بندازه تا شاید مدیرای صدا و سیما عادل رو برگردونن و یه آدم کاربلد بذارن مدیر شبکه سه،نه کسی که تنها سابقش مسئول بسیج صدا و سیما بوده!
رامبد جوان
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۵۳
خوشا به حالت ای روستایی چه شاد و خرم چی با صفاییی
در شهر ما نیست......
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر