فهرست
نقش محمدی در ماندن امیری در پرسپولیس
نقش محمدی در ماندن امیری در پرسپولیس

نقش محمدی در ماندن امیری در پرسپولیس

آی اسپورت - وحید امیری هفته گذشته به ملاقات مهدی رسول‌پناه رفته و با قاطعیت اعلام کرد قصد دارد از پرسپولیس جدا شود. با توجه به بند جدایی قرارداد این بازیکن، در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی خیلی‌ها رفتن وحید امیری را قطعی دانستند درحالی که...

مهرداد محمدی با عقد قرارداد سه ساله‌ای به عضویت تیم فوتبال العربی درآمد. مهرداد محمدی که بهترین گلزن تیم آوس در فصل گذشته لیگ برتر پرتغال بود. این بازیکن پس از فسخ قراردادش با این تیم پرتغالی به تیم العربی قطر پیوست.

العربی در فصل گذشته لیگ ستارگان قطر مرتضی پورعلی‌گنجی را در اختیار داشت و گفته می‌شد خواستار وحید امیری شده است. هافبک چپ‌پا و ملی‌پوش پرسپولیس هم که خیلی روی این پیشنهاد یک میلیون دلاری حساب باز کرده بود حتی اعلام آمادگی کرد ۴۰۰ هزار دلار از این مبلغ را به باشگاه فعلی خود بدهد، اما مذاکرات تیم قطری با مهرداد محمدی نیز به موازات وحید امیری در جریان بود. در نهایت هم دست‌اندرکاران تیم العربی قطر تصمیم گرفتند به جای وحید امیری پا به سن گذاشته با مهرداد محمدی جوان قرارداد ببندند و همین کار را هم کردند. به این ترتیب وحید امیری در پرسپولیس ماندنی و خواهان پیراهن شماره ۱۰ این تیم شد! 

 

خبر ورزشی 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-09-03 14:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹، ۱۰:۳۹
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ اخی حالا می گوید بخاطر هواداران در پرسپولیس ماندم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر