فهرست
دایی در کنفرانس: حاضرم قربانی را بخرم!
دایی در کنفرانس: حاضرم قربانی را بخرم!

دایی در کنفرانس: حاضرم قربانی را بخرم!

آی اسپورت- علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا بعد از دیدار با استقلال گفت: تیم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشت. در هر دو نیمه سرتر از استقلال بودیم. هم از لحاظ مالکیت توپ و هم موقعیت هایی که داشتیم. بر اثر یک اشتباه کوچک گل خوردیم. تنها توپ در چارچوب همان توپ بود. بهتر عمل می کردیم آ« گل را نمی خوردیم. امروز شانس را کم داشتیم. هرچه زدیم به تیرک و دفاع حریف خورد و نشد بیشتر از یک گل بزنیم. این بازی نشان داد بازیکنان سایپا شایسته هستند و به همه آنها خسته نباشید می گویم. ما دنبال مساوی نبودیم. آمده بودیم ببریم چون بازی 6 امتیاز داشت. با خوش شانسی استقلال از این بازی جست و به جز فرصت دقیقه 95 هیچ فرصت دیگری نداشتند. از کنارها استقلال را تحت فشار گذاشته بودیم و نشد در ضربات آخر موفق باشیم. این یکی از بهترین بازی های تیم من بود و استقلال راحت با دو سه اختلاف باید می باخت.


نیمکت نشینی عباس زاده: بر اساس سیستمی که داشتیم، تصمیم گرفتیم او فیکس بازی نکند. متاسفانه سلیمانی جزو روزهای بدش بود. او بازیکن جوانی است و امروز روز خوبش نبود.

شعار هواداران استقلال درباره علی قربانی

این را شفر باید جواب دهد. من همین الان حاضرم علی قربانی را جذب کنم و خیلی هم دنبالش بودم. در نفت تهران هم دنبالش بودم. یک گل به سپاهان زد و استقلال او را نگه داشت. دو سال است دنبال او هستم. او استعداد بالایی دارد و اگر شما از طرفداران استقلال بپرسید اگر قربانی نبود، آن دو سه ضربه سر منجر به حمله را هم نداشتید. قربانی بازیکن بزرگی است و خیلی دوست دارم اگر استقلال او را نخواهد، جذبش کنیم.

 قبول دارد این بازی تحت تاثیر رکورد شکنی حسینی بوده؟ ما باید قبل از نیمه اول گل بزنیم و دنبال این چیزها نبودیم. ببینید چقدر وقت تلف شد قبل از اینکه ما گل بزنیم. اگر توپ های ما گل می شد در همان نیمه اول دو سه گل می زدیم. در دقیقه 45 دو سه سانتر خوب داشتیم ولی از دو قدمی به اوت زدیم. امروز، روز ما نبود از لحاظ گلزنی.

۱۲۹ ۵  
آی اسپورت
2018-01-12 18:52:00
نظر دهید

۵ نظر
رصاا
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۷
ىک مىلىارد ھم بدارىن روش اىن قربانى رابدىن برھ..فقط تو سھ تا بازى سھ تا گل دو امتىازى را مثل فوق اماتورھا زدھ بىرون..صد رحمت بھ ارش
عمر خربین
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۳۸
دایی هم گنده تر از دهنش حرف میزنه بزور مساوی گرفته ادعاشم میشه
موراتا
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۵۲
مرد حسابی یکم انصاف داشته باش کلی موقعیت از دست دادن
۲
عمر خربین
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۴۸
اگه یه گل خورده بودیم که دیگه دفاعی بازی نمیکردیم
حمزه
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۱۵
قدر گوهر را گوهر شناس داند و بس.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر