فهرست
نکته روز؛ نقش مهم استقلال در پایین جدول
نکته روز؛ نقش مهم استقلال در پایین جدول

نکته روز؛ نقش مهم استقلال در پایین جدول

آی اسپورت - هفته بیست‌وپنجم حسابی به کام رشتی‌ها بود. در هفته‌ای که نفت مسجدسلیمان با سه گل از پدیده شکست خورد، سپیدرود در نتیجه‌ای دور از انتظار با سه گل مقابل تراکتورسازی برنده شد. نتایجی که سپیدرود را به یک امتیازی مسجدسلیمانی‌ها رساند. البته همچنان تفاضل گل شاگردان دست‌نشان ده گل کمتر از تیم نفت مسجدسلیمان است.

در فاصله پنج هفته مانده تا پایان لیگ، استقلال‌خوزستان شانس زیادی برای بقا ندارد و فاصله حداقل 5 امتیازی سایر تیم‌ها با منطقه سقوط باعث شده بیشترین فشار روی سپیدرود و نفت مسجدسلیمان باشد. احتمالا یکی از این دو تیم سقوط می‌کند و دیگر جشن بقا در لیگ را می‌گیرد.

بازی‌های سپیدرود و نفت مسجدسلیمان تا پایان فصل

1
1

اتفاقی که مسجدسلیمانی‌ها را بیشتر از هواداران سپیدرود امیدوار به بقا می‌کند، تعداد میزبانی بیشتری است که تا پایان لیگ نسبت به رقیب‌شان تجربه می‌کنند. نفت مسجدسلیمان در سه تا از این پنج بازی میزبان است، در حالی که سپیدرود این تعداد مهمانی را پیش‌روی دارد. بازی‌های شاگردان دست‌نشان هم نسبت به نفت مسجدسلیمان دشوارتر است. مسجدسلیمانی‌ها همه بازی‌های‌شان با تیم‌های مدعی قهرمانی را برگزار کردند و تا پایان لیگ با هیچ تیم مدعی بازی ندارد. در حالی که آخرین بازی این فصل سپیدرود، در ورزشگاه آزادی و مقابل استقلال برگزار می‌شود. وهمچنین شانس بزرگ نفت مسجدسلیمان که تا حدود زیادی سرنوشت دومین تیم سقوط‌کننده را مشخص می‌کند، میزبانی در بازی رو در رو مقابل سپیدرود است. این دو تیم در هفته 28 در مسجدسلیمان به مصاف هم می‌روند. دیدار مرگ و زندگی برای بقا و سقوط.

نود

 

۲    
آی اسپورت
2019-04-14 22:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر